Çözüldü Battlefield 2042 Yükleme Ekranında Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ağ sorunu da olabilir. Hız değerlerini vb. kontrol edin ve ödediğiniz ile fark varsa ISS sitesinden destek talebi açın.

İlk olarak modemin ön belleğini ve küçük sorunları düzeltmek için yeniden başlatın. Modemi arayüzünden yeniden başlatın.

Harici bir VPN veya gecikme düşürücü yani ağa etki eden bir uygulama kullanıyorsanız kapatın.

DNS Jumper ile DNS adresinizi Cloudflare olarak değiştirin. AdGuard ve Cloudflare DNS hizmetlerinin İstanbul sunucusu var. AdGuard Global DNS reklam engelleyen ve engellemeyen versiyonu var. Reklam engelleyen bazı sitelerde sorun çıkardığından önermem. Ama şimdilik Cloudflare ile deneyin.

DNS Jumper ile DNS değiştirdikten sonra Flush DNS ayarına tıklamayı unutmayın. DNS ön belleğini temizleyecektir.

Ayrıca oyuna girerken arka planda indirme yapan uygulama, oyun vb. varsa duraklatın. Sistemi çok kurcalayıp bu tarz ağ ayarları vb. bozduğunuzu düşünüyorsanız da temiz kurulum işe yarayabilir.

Bir de Turkcell Superonline kullanıyorsanız yurt dışı portaları bayağ ırezildir. Bu tarz sorunların en çok yaşandığı firmadır. DNS bir miktar çözecektir ama en ideali Turkcell'den kurtulmaktır.
SS veya hata numarasını verebilir misiniz?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.PNG

Bu ekranda dönüp duruyor.

Oyun açılıyor ama yükleme ekranında kalıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki işlemi dener misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk açılışta biraz geç açılıyor. Bazen oynadığınız sunucuda devam et deyince de siyah ekranda kitlenme sorunu yaşıyor. Bu sorunu yaşayınca oyunu kapatmak dışında bir şey yapamıyorum. Reddit vb. baktım yabancılarda yaşıyor.

Bu arada benzer sorunu CS2'de de çok yaşıyorum. CS2 rekabetçi oynamayı bu yüzden saldım. İki oyunun da sunucu tarafındaki sorunları oyun çıktığından beri var. BF2042 daha az ama halen var.

BF2042 bir de işlemciyi su gibi içme sorunu var. Bu tarz bir durum yaşıyorsanız Mirliva'nın şu CFG'sini deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı