Battlefield 2042'de aşırı ping çıkıyor

P1TP1T

Centipat
Daha fazla  
BF 2042 oynarken 300'den aşağı ms alamıyorum. Tüm oyunlarda çoğunlukla 60ms filan alıyorum. BF5 BF1 CS2 TurkNet kullanıyorum. Altyapımda iyi. Nasıl düzeltebilirim?

Bf 2042 oynarken 300den aşşağı ms alamıyorum tüm oyunlarda çoğunlukla 60ms filan alıyorum bf5 bf1 cs2 türknet kullanıyorum alt yapımda iyi nasıl düzelte bilrim
Harita nerde doğmak istediğimi filan seçimce 40 70ms e kadar düşüyor

Bende de aynı sorun vardı, CS'de hiçbir şekilde yüksek ping almıyorken BF 2042 oynayamıyordum bile. Kablo çekince anca düzeldi hocam. Büyük ihtimal siz de adaptörle kullanıyorsunuz.

EA sunucuları genel olarak pek iyi değil, Apex Legends oynerken bende de anlık olarak aşırı ping girdiği oluyordu. Diğer arkadaşlarında dediği gibi kablo çekmek ya da en az pingli sunucuya geçmek bir nebze yardımcı olabilir.

EA sunucuları genel olarak pek iyi değil, Apex Legends oynerken bende de anlık olarak aşırı ping girdiği oluyordu. Diğer arkadaşlarında dediği gibi kablo çekmek ya da en az pingli sunucuya geçmek bir nebze yardımcı olabilir.
Yok kankam 50ms lşk sunucya giriyom ondada aynı 300ms arası oluyor 170kb 8kb ye kadar düşüyor uploed

Geri
Yukarı