Battlefield 2042'de işlemci 86 derece oluyor

O işlemciyi kurtarır diye düşünüyorum Dark Freezer'da bakabilirsiniz daha iyi bir şey isterseniz.

Yanlış anladınız hocam. Kullandığım soğutucu O, aktif olarak takılı.

Eh yani, bununla 86 derece iyi diyebilirim.

Yani sorun 2042'de diyebilir miyiz?

Soğutucu ile kullanıyorsanız değerler kötü, termal macun sürün tekrardan temizlikte yapın toz vesaire.

09 ağu 2023'ten beri termal macun sürülmedi.

Soğutucu ile kullanıyorsanız değerler kötü, termal macun sürün tekrardan temizlikte yapın toz vesaire.

Temizliğini yaptım, maalesef coil whine varmış ekran kartında zaten. Dert bitmiyor.

Hocam kasa ofsayt. Soğutucu ise stoktan iyidir. Odamdaki setup 3 ön ve 1 egzoz fana sahip ve güç gerektiren bir oyun açınca hamam gibi oluyor içi. Ben 2 alta 2 üste fan takmayı düşünüyorken 1 ön 1 egzoz fanla çok iyi değerler alıyorsunuz.

Hocam kasa ofsayt. Soğutucu ise stoktan iyidir. Odamdaki setup 3 ön ve 1 egzoz fana sahip ve güç gerektiren bir oyun açınca hamam gibi oluyor içi. Ben 2 alta 2 üste fan takmayı düşünüyorken 1 ön 1 egzoz fanla çok iyi değerler alıyorsunuz.

Anladım hocam.

Hepinize çok teşekkürler.

@totra_proska @CS Relboron hocam son olarak bilgisayara zarar verir mi bu ısıda oyunu oynamam?

Son düzenleme:
Anladım hocam.

Hepinize çok teşekkürler.

@totra_proska @CS Relboron hocam son olarak bilgisayara zarar verir mi bu ısıda oyunu oynamam?
Yani problem olacağını sanmıyorum sonuçta 24 saat oyun açık oynamıyorsunuz yani. İşlemciler o konularda dayanıklı olarak üretiliyor. 1 buçuk 2 senede bir termal macun yenilemesi yapın. Temizliğide ihmal etmeyin.

hocam son olarak bilgisayara zarar verir mi bu ısıda oyunu oynamam?
İşlemci kendine zarar verecek sıcaklığa ulaştığında kendini korumaya alıyor zaten, senin onu düşünmene gerek yok.

Sistem sıcaklıktan kapanmadığı sürece güvenli aralıktasın demektir.

Yıllarca 98-100 derecede oyun oynadım, işlemci performansından 1 puan kaybetmedi.
Özetle 86 derecede oyun oynaman işlemciye herhangi bir zarar vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı