Battlefield 2042'yi neden sildiğimi hatırladım

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 474
BF1 de 100 küsur saatim vardı hala da arada girer oynarım. Savaş atmosferini en iyi veren oyundur bence. BF5'i pek sevemedim ilk zamanlarından beri geçenlerde yine denedim yine sevmedim. BF2042YE de hiç beklentim olmadan girdim ve eğlendim yani. 50 saati devirdim mackay oynamak çok eğlenceli. Ayrıca termal dürbünü açınca oyun harika oluyor.

Bu yorumlar kişiseldir referans alarak taraf tutmak veya bu tür yorumlara bakarak bir oyunu oynamak veya hiç oynamamak saçma.

Arkadaşımı geçen bilgisayarıma oturttum Battle bit Remastered oynattım adam oynayamadı bir türlü alışamadı oyuna o anda modunda da olmayabilir ve beğenmedi sonrasında satın almamakta sırf o deneyimi yüzünden ısrarlıydı ve oyunu satın almadı.

Aynı oyunu kendi bilgisayarımda ben oynadığımda gene ilk başta zor gelse ve hiç kimseyi vuramasamda çok zevkli geldi ve devam ettim sonrasında ustalaştım.

Geçen gün Battlefield 2042 oynayan birisinin yayınına düştüm adam deli dehşet uçarak kaçarak paraşütle falan adam indiriyordu. O da sizinle aynı oyunu oynuyor.

Oyun yargılamayın ırkçılıktan farkı yok deneyin beğenmezseniz iade.

Tek kişi oynuyorsanız recon olup spawn noktalarını kendiniz belirlemek daha iyi oluyor, takıma bilmeyen vs geldiği için ben genelde ayrı takım kurup tek başıma oynamaya çalışıyorum. Canım benim recon sınıfı, dar alanda inanılmaz iyi işler yapabiliyorsun. Dağa taşa pusan insanlardan dışarıdaki çatışmalara anca araç varsa giriyorum.

Dürbün değiştirme olayı doğru fakat el alışmaya başlıyor bir noktadan sonra 1.sıraya holo ya da dürbünsüz yapıp ikinci sıraya 1.5/3 gibi dürbün eklediğin zaman t1-2 yapıp ulaşabilirsin istediğin dürbünle vs vs

Geri
Yukarı