Battlefield 3 alınır mı?

Şuanda oynayan oyuncu sayısı 200-600 arasında değişiyor. Aktif bir şekilde oynayanlar da EA'in serverları kapatmasından korkuyor. Modern savaş istiyorsanız BF4 daha mantıklı bir seçim.

Benim en zevk aldığım Battlefield oyunudur. 2013 yılının -yanlış hatırlamıyorsam- Mayıs ayında ücretsiz dağıtılmıştı. Hemen indirip oynamaya başlamıştım. :)

Benim en zevk aldığım Battlefield oyunudur. 2013 yılının -yanlış hatırlamıyorsam- Mayıs ayında ücretsiz dağıtılmıştı. Hemen indirip oynamaya başlamıştım. :)

En büyük şanssızlığım buydu işte. Oyun bedava yapılmadan 1-2 ay önce satın almıştım. Sonra bedava olduğunu görünce kahrolmuştum. Ancak oyuna giren bir sürü 1 seviye adamlardan aldım hıncımı :D Jet kullanmayı öğrenmiştim bu sayede hiç yere inmeden 30-40 kill streak yapmıştım :D

Oyun bir zamanlar gerçekten çok iyiydi gerçi hayla öyle ama simdi oyunu oynarsan grafiker günümüz oyunlarına karşın çok kötü gelebilir. Gecen gün oynadım adamı goremiyorum o derece grafiker kötü

Arkadaşlar konuyu hortlatıcam ama merak ediyorum battfield 3 de ban cezaları nasıl ilerliyor. oyunda çok hileyle karşılaştım adam oyun sonunda 150 200 kille cıkıyor yada bi anda xpsi cok artıyor. ama benim gibi kullanmıyanlarda ban yiyor onlar yemiyor. Benim Sorum Fortnite daki gibi para cezasımı geliyor yoksa sadece direk banmı bende bi serverden ban yedim sonra 4-5 server e giremedim. para cezası alırmıyım yoksa sadece hesapmı banlanır. Şimdiden Teşekürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı