Battlefield 3 bedava oldu

Peki ne zamana kadar geçerli?
30 Aralık.
Screenshot_7.png

Çokta heveslenmeyin 2-3 server harici serverlar boş. O 2-3 serverda da yeni başladıysanız orgeneraller sizi gıdıklayabilir, sanırsın F-16 pilotu.
2-3?
1606886767191.png

Aşağıda 3 tane daha var ama Battlelog'un filtreleme sistemi birazcık kötü.
Oyunun dengesi hiç düzgün değil, CQB'de her türlü M16A3 alıyor. Küçük haritalarda TDM oynamazsanız karşınıza çok çıkmıyorlar.
Bu ay içerisinde Venice Unleashed modu yayınlanacak, mod için gerekense oyunun orijinal bir kopyası. Alın, şimdi oynamasanız bile mod çıktığında oynarsınız.

2-3?
Eki Görüntüle 759918
Aşağıda 3 tane daha var ama Battlelog'un filtreleme sistemi birazcık kötü.
Oyunun dengesi hiç düzgün değil, CQB'de her türlü M16A3 alıyor. Küçük haritalarda TDM oynamazsanız karşınıza çok çıkmıyorlar.
Bu ay içerisinde Venice Unleashed modu yayınlanacak, mod için gerekense oyunun orijinal bir kopyası. Alın, şimdi oynamasanız bile mod çıktığında oynarsınız.
Oyun bedava verildiği için artmış doğal olarak bi' süre sonra 2-3 halini geri alır. Bundan 1 ay önce girmek istediğimde sadece 2 serverda oyuncu vardı ki ben premium'a sahibim premium mapler dahil. Bütün Amazon Prime kullananlara verildiği halde 6 server ya dolu ya da doluya yakın. 2/24 dolu veya 31/64 dolu bi' server olarak değerlendirilmez.

Oyun bedava verildiği için artmış doğal olarak bi' süre sonra 2-3 halini geri alır.
Oyunu birkaç aydır oynuyorum, gecenin geç saatlerinde bile 2-3 olduğunu görmedim sunucu sayısının :). Metro sunucuları sürekli olarak dolu, onları saymazsak da Conquest ve Rush sunucularında da fazlaca oynanıyor.

Oyunu birkaç aydır oynuyorum, gecenin geç saatlerinde bile 2-3 olduğunu görmedim sunucu sayısının :). Metro sunucuları sürekli olarak dolu, onları saymazsak da Conquest ve Rush sunucularında da fazlaca oynanıyor.
Haklısınız hocam ben körüm sanırım.

1606893722569.png

Geri
Yukarı