Battlefield 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Androgeo

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıcısıyım geçen sene Battlefield 3'ü açabiliyordum.
Fakat şimdi açılmıyor. Oyun orijinal.

.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran kartının ve Windows'un güncellemelerini yap. Tüm bileşenlerin sıcaklıklarını kontrol et. Birde aşağıda yazdıklarımı uygula;

Alıntı:
Başlat > Çalıştır > regedit > H_KEY_LOCAL_MACHİNE > Software > Wow6435node > Origin Games > Sağdaki Ekrandan locale yazan kısmı en_US olarak değiştiriyoruz.
Başlat > Çalıştır > regedit > H_KEY_LOCAL_MACHİNE > Software > Wow6435node > EA Games > BattleField 3 > Sağdaki yerden GDFBinary olan yeri kırmızı yerdekiyle aynı yapıyoruz.
Daha sonra oyunumuzun kurulu olduğu dizin de Battlefield 3\GDFBinary_en_US.dll
ve bundan sonra Locale Yazan Yeride en_US olarak değiştiriyoruz.

Windows 7' de işe yarıyor, Windows 10'u bilemem ama denemende fayda var.

Cevap biraz geç olacak ama. Söylenenleri yaptım, sistemi güncelledim, ekran kartı, dirext vs. her şey güncel. Fakat hala aynı hatayı alıyorum. Başka bir çözüm var mıdır?

Sıkıntıyı Nvidia'nın denetim masasından yaptığım ayarlar ile çözdüm. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür.

Nvidia Denetim Masasından 3D Ayarlarının Yönetilmesine girdim oradan Battlefield 3'ü seçip program için tercih edilecek grafik işlemcisini "Entegre Grafik" olarak ayarladım ve sorunum çözüldü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı