Battlefield 3 Error Launching Game Hatası

samir555

Hectopat
Yer
40.395088,49.960428
Origin'den Battlefield 3 indirdim, 19,8 gb oyun indi fakat kurulum bir turlu yapamadim. Oyun c klasorunde origin games klasorunde gorunuyor. 19.8 gb ama bir turlu kurulum yapamadim. Install basinca install yapiyor tekrar duruyor. Yeniden oyunun yaninda install butonu aktif oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu indirince "Install Completed" deyince bitiyor. Kapatabilirsin ve zaten oyun kurulu oluyor.

Oyun zaten kurulu iniyor. Siz kurulum yapmıyorsunuz.

Nasil yani? Ben oyunu indirdim ve Install ettim ama masa ustune hicbir sey gelmedi. Ama c diskinde oyun boyut olarak 19.8 gb gorunuyor.

Benim sorunum da bu zaten. Oyun yuklu olarak gorunmuyor bilgisayarda. Masaustunde de yok ama c diskinde orgin games icinde gorunuyor oyun.

Masaüstüne simge gelsin mi sorusuna hayır demiş olabilirsiniz. O klasörde oyunun exe'si vardır. Oradan direk açıp oynayabilirsiniz.

Hocam ne yaptınız da bu hale geldi merak ettim doğrusu. Ne yazık ki bilgim dahilinde değil, arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Valla kardesim hicbirsey yapmadim. Oyunun inmesini bekledim, oyun indi, sonra bu sorunlar oldu. Yani ek olarak birsey yapmadim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…