Battlefield 3 girdikten sonra donup oyundan atıyor

engin colak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar serveri seçiyorum, ardından giriyor ve 3 saniye falan donuyor ve ardından atıyor. Çözümü bulamıyorum, yardım edin.

NVIDIA GTX 1060 Gaming X ve AMD Ryzen 1600'lü bir sisteme sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Punkbusteri oyunun dosyalarindan kurdum

Punkbuster silin. Oyuna girmeye yani server seçin ve giriş yapın. O sırada oyun eksik olan dosya ne ise indirmesi gerekiyor. Zamanında bende punkbuster illetiyle uğraşmıştım az çok bilgim var. Deneyiniz yani bu dediklerimi. Eğer olmuyorsa yine, origin üzerinden "repair" butonuna basın.

Punkbuster silin. Oyuna girmeye yani server seçin ve giriş yapın. O sırada oyun eksik olan dosya ne ise indirmesi gerekiyor. Zamanında bende punkbuster illetiyle uğraşmıştım az çok bilgim var. Deneyiniz yani bu dediklerimi. Eğer olmuyorsa yine, origin üzerinden "repair" butonuna basın.
duzelmedi oyunun punkbuster hatasi mi verdigini bile bilmiyorum join server diyorum ardindan aciliyor normal deploya tikliyorum hersey normal ben haraket edemiyorum ama ardindan 5 saniye sonra atiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı