Battlefield 3 HD 7850 1GB 10 Fps

TechnoQuantum

Hectopat
Yer
Bandırma
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar benim yaşadığım problem BF3'te single da ve multide 10 FPS ve altında oynuyor olmam oysa BF4 ve Watch_Dogs filan tüm oyunları Full HD Medium oynuyorum ama BF3'te 10 FPS de oynuyorum.

Sistemim şöyle en düşük ayarda da aynı FPS en yüksek ayarda da lütfen çaresizim:

• İşlemci: Fx8350 4ghz
  • Ekran kartı: Hd7850 1Gb
  • Ram: 12Gb 1600Mhz(OC)
  • Psu: 550W
Eksik bilgi varsa eklerim.
İşin garibi Bandicam filan açınca normale dönüyor FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende de aynı sorun var haftalardır düzeltemedim. Originden indirdim oyunu yaklaşık 3 hafta, high, full hd akıcı bi şekilde oynadım. Ertesi gün açtım oyunu originden repair yapın tekrar deneyin dedi.
yaptım girdim loading ekranına geldi yavaşladı oyun açıldı. öyle bi kasıyor ki kaplamalar bile geç yükleniyor. Hemde 480 p ve low ayarda olması bişey değiştirmiyor.
SP - MP farketmiyor. 5 Mbps internet hızı.
Bilgisayara format attım ekran kartını sürekli güncelledim. Olmuyor . Diğer oyunlarda hiç bir sorun olmaması bana kafayı yedirtecek.
Son çare forumlarda dolaşıyorum :)

Win7 64 Bit
İşlemci : AMD FX 4100 Quad - Core, 3600 MHz
Ram : 4Gb DDR3
Ekran Kartı : AMD Radeon HD 7850 2 Gb GDDR5 256 Bit

Son düzenleme:
benimde aynı sorun işte hiçbir oyunda sorun yok. Sadece battlefield 3 te bu sorun var başka hiçbir oyunda yok. Sadece bazı oyunlarda çökmeler oluyor onun dışında başka bir sorun yok.

Origini açıyoruz-soldaki originden Application settings tıklıyoruz-açılan sayfadaki soldan Orıgın ın game tıklayın-Enable orıgın ın gamedeki tiki kaldırın işte bu kadar bunları yap düzelir :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı