Battlefield 3 mü, 4 mü?

01berkeEXpray

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Battlefield 3 ya da 4 almak istiyorum, 1 istemiyorum. Lütfen o daha güzel diye yazmayın. Herkes 4 berbat diyor, neye göre, kime göre berbat merak ediyorum. 3 ve 4 aynı fiyattalar, sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
BF4 şahsen BF3'e göre daha iyi diyebilirim. Hem grafiksel açıdan hem de oyuncu çokluğundan ancak eğer hikayesi güzel bir oyun arıyorum diyorsanız ne BF serisine bakın ne de COD serisine, zira ikisinin de hikayesi çöp.

Ben ikisinide oynadım online olarak oynadım. Battlefield 3 çok sinirlendirdi. Adamlar uçakları alıp boş boş gezmesi diğer takımın ard arda durmadan öldürürken sizin uçaklar havada boş boş geziyor sanırsın adam Microsoft Flight Simulator oynuyor. Yinede Battlefield 3 daha çok zevk verdi bana :)
İkisinin arasından 4 derim ama bir ara 3 ücretsiz verildi ben bunu sonradan öğrendim, keşke almasaydım diyorum ücretsiz verildikten sonra çoluk çocuk oyuna dolmuş belli yani her oyunda gıcık edecek oyuncu görmek mümkün. Özellikle uçak konusunda.
Eğer bu oyuncu kitlesi böyle olmasaydı kesinlikle 3 derdim ama şuanlık 4. Bana göre 3 daha güzeldi bu tip oyuncuları gördükten sonra 3'ten soğudum. O yüzden Battlefield 4 :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı