Çözüldü Battlefield 3 Ölünce Veya Doğunca Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Arkadaşlar Win 8.1 ile BF3 oynarken böyle bir sorun yoktu. Win 10'a geçiş yaptım ve hem ölünce hem doğunca 2-3 saniye siyah ekran veriyor sonra geri geliyor. Çözümü ne bunun? Win 10 için olan en son güncellemeleri indirdim.

Sistemim:
  • 2x4 Elixir RAM
  • GT 840M
  • i5 4210M
  • Win 10

BF4'te vardı, BF3'te de varsa oyunun 64 Bit sürümünü çalıştırdığından emin ol. Olmadı 32 Bit sürüm ile dene.

Son sürücüyü kullandığından emin ol:

Drivers | GeForce

Sorun devam ederse Origin Beta sürümüne katıl. Yine devam ederse Origin oyun için katmanı kapat.

Aynı sorunu bende yaşadım, ayarlarda çözünürlüğü değiştirip eski haline çevirerek çözmüştüm.

Arkadaşlar Win 8.1 ile BF3 oynarken böyle bir sorun yoktu. Win 10'a geçiş yaptım ve hem ölünce hem doğunca 2-3 saniye siyah ekran veriyor sonra geri geliyor. Çözümü ne bunun? Win 10 için olan en son güncellemeleri indirdim.

Sistemim:
  • 2x4 Elixir RAM
  • GT 840M
  • i5 4210M
  • Win 10
Oyunu açarken simge yerine direkt olarak battlelog'tan aç. İlk önce origin'e gir sonra battleloga girip sv seç oyuna gir.

Olursa konuya yaz başkalarında'da aynı sorun olabilir ;)
453 mesajım var. Elbet biliyorum çözüldü yazıp çözümün ne olduğunu yazmamın ceza sebebi olduğunu. Olursa yazacağım elbet.

Aynı sorunu bende yaşadım, ayarlarda çözünürlüğü değiştirip eski haline çevirerek çözmüştüm.
Çözüm bu sanırım. Düzeldi. Önce 720P monitörde açtım oyunu sonra 900P. Ve düzeldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı