Battlefield 3 oynanabilir durumda mı?

Makaleler
1
Yıllar önce origin ücretsiz olarak Battlefield 3 dağıtmıştı ve ben de almıştım fakat hiç oynamadım. Online olarak oynayan var mı? Oyun ne durumda ve zevkli oluyor mu?

Ne zaman nostalji için girsem söverek çıkıyorum. Oyunda jetler çok aşırı güçlü, Conquest modunda piyade bile oynayamıyorsun rakipte güçlü jet varsa. BF4 uygun fiyata bulursan alıp oynayabilirsin, kat kat güzeldir BF3 e göre.

Ne zaman nostalji için girsem söverek çıkıyorum. Oyunda jetler çok aşırı güçlü, Conquest modunda piyade bile oynayamıyorsun rakipte güçlü jet varsa. BF4 uygun fiyata bulursan alıp oynayabilirsin, kat kat güzeldir BF3 e göre.

Battlefield 4 sunucularında hile dolup taşıyor. 3. seri de ne kadar çok bilmiyorum ama o seriden soğudum.

Yıllar önce origin ücretsiz olarak Battlefield 3 dağıtmıştı ve ben de almıştım fakat hiç oynamadım. Online olarak oynayan var mı? Oyun ne durumda ve zevkli oluyor mu?
Uygun bir server bulabilirsen oyna tabii.

Battlefield 1 Premium Pass ve DLC'ler Online oyunda bir etki yaratıyor mu? Yani ekstrası var mı yoksa sadece singleplayer için mi?

Premium Edition sadece DLC'ler DLC ile ana oyunu istiyorsan revolution al ama bence standart al kendin gelişip kasmak daha iyi olur silahlar ve DLC'leri YouTube'da bakarak karar verebilirsin.

Durmaplay'da oyun fiyatı :
standart : 46

revolotion : 85

Bence standart.

Yeni konular

Geri
Yukarı