Battlefield 3 PC kilitlenmesi

İşletim sistemi
Windows 7

Apelion_Enes

Femtopat
Daha fazla  
Oyunum orijinal Battlefield 3.
Campaign modunda veya arkadaşımla oynarken aradan 20-30 dakika geçtikten sonra bir anda ses tekrar etmeye başlıyor ve görüntü donuyor. Aradan 10 saniye geçiyor sesler düzeliyor arkadaşımın konuşması geliyor benim sesim ona gidiyor ama görüntü sabit sonra tekrar gidiyor tekrar geliyor... Hiçbir kısayol işlemiyor ve tepki alamıyorum PC'den. Güç tuşuna basılı tutup güç kapatması yapmam gerekiyor.

Arka plandaki Discord, Skype, Steam, Chrome vs gibi uygulamaları kapatıp da denedim.
Zaten oyun açılmıyor diye driver güncellemesi OS yenilemesi falan yaptım ve çözdüm fakat şimdi de bu sorun var. Ben anlamadım bu oyunun derdi nedir ne değildir.

Isınmadan kaynaklı olabilir diye düşüüyorum çünkü bir kere donduktan sonra res atıyorum ve hızlıca tekrar açıyorum, bu sefer daha erken gidiyor, sonraki daha da erken gidiyor. Sıkıntılı RAM'im olabilir diye çıkartıp tek RAM kullandım fakat yine aynı sorun.

Sistemim HP Pavilion G6-1010ET. AMD Radeon HD 6470M, i5 M480 CPU.

300 modlu Minecraft modpaketi oynarken bile kapanmıyorsa ya BF3 bozuk ya da sizin bildiğiniz benim bilmediğim bir şey var... Şimdiden teşekkürler :sadge:

Yeni konular

Geri
Yukarı