Satılık Battlefield 3 Premium Account

MasterSlavePair

Kilopat
Hesabı 1.5 seneye yakın süredir kullanıyordum. Üniversiteye gideceğim için satmaya karar verdim. Açıkcası son zamanlarda oyuna da zaten giremiyordum pek.

Direk hesap istatistiklerine bakmanız için profil linkini veriyorum: senseiSINCAP - Battlelog / Battlefield 3

Origin'de kullanıcı adı istediğiniz gibi değişebiliyor, kullanıcı adını beğenmezseniz dert etmeyin.

Biraz bilgi vereyim oyun Premium Edition'dır. Seviyesi Colonel 10, 133 saat oynanama süresi var.

Battlefield 3'ü ücretsiz dağıttıklarında almıştım üzerine premium aldım bu yüzden fiyatta 35TL gibi bir rakam düşünüyorum.

Alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun, ilgilenen isteyen özelden mesaj atabilir isterse WhatsApp için numarasını verebilir ve oradan iletişim kurabiliriz.

Edit: Hesapta ayrıca "Dragon Age: Origins, Plants vs. Zombies Game of The Year Edition, Bejeweled 3" diye üç adet oyun daha varmış belki işinize yarar :).

Steam hesabı var elimde 39 oyun var ets 2 sniper elite mafia 2 falan.

İşime yaramaz dostum, ilgilendiğin için teşekkür ederim mesajını yeni gördüm çok pardon.

Konu günceldir arkadaşlar, CS:GO'da item karşlığı takas da yapabilirim.

İşime yaramaz dostum, ilgilendiğin için teşekkür ederim mesajını yeni gördüm çok pardon.

Konu günceldir arkadaşlar, CS:GO'da item karşlığı takas da yapabilirim.
Hocam merhaba CS:GO da AK-47 Cartel , AWP Worm god , P250 Valans stattrack var 3 unude verebilirim birkac sey daha var istersen konusabiliriz

Geri
Yukarı