Battlefield 3 Ses Kasma Sorunu

babakanarya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Origin'den bf3 aldım, açtım oyunu server'ın birine girdim. 5 dakika oyunu rahat oynadım. Sonrasında ateş ettiğimde düşmana mermi sesi gelmemeye başladı. Bazen de mermi sesi gelip gitmeye başladı. Aynı şekilde oyundaki araçlarında sesi gelmiyor, gelip gidiyor. Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar? Bu sorun tek bende mi var anlamadım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu açtıktan sonra görev yöneticisini açın, işlemler sekmesine gelip bf3.exe ‘yi bulun. Benzeşmeyi ayarlaya gelip 2 çekirdek pc’niz varsa cpu1'i seçin. 4 çekirdek pc’niz varsa cpu2'yi veya 2 ve 3'ü seçiniz. Öncelik olarak yüksek öncelik atarsanız sorununuz düzelecektir.

Kardeşim onu yapınca oyun çok kasıyor, oynanmaz hale geliyor. Ayarları en düşüğe aldıgım halde o çözüm olmuyor. Çekirdeği devre dışı bırakarak oynamak yakar cpu'yu.

Bende de oluyor o. Oyun içinde ses kablosu bağlantısı koptuğu zaman oyunu kapatıp açmadan ses alamıyorum oyundan. Leptop ile mi oynuyorsunuz? Masaüstünde oynuyorsanız ses bağlantılarına dikkat edin.

Kardeşim Bendede Aynısı Vardı Grafikleri Kıstım Oldu.

Arkadaşlar, Origin'den bf3 aldım, açtım oyunu server'ın birine girdim. 5 dakika oyunu rahat oynadım. Sonrasında ateş ettiğimde düşmana mermi sesi gelmemeye başladı. Bazen de mermi sesi gelip gitmeye başladı. Aynı şekilde oyundaki araçlarında sesi gelmiyor, gelip gidiyor. Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar? Bu sorun tek bende mi var anlamadım?
Kardeşim Bendede Aynısı Vardı Grafikleri Kıstım Oldu.

bütün ayarları kıstığım halde olmuyor

sebebi nedir bunun çözümü nasıl olcak yok mu çözüm?

Bende de oluyor o. Oyun içinde ses kablosu bağlantısı koptuğu zaman oyunu kapatıp açmadan ses alamıyorum oyundan. Leptop ile mi oynuyorsunuz? Masaüstünde oynuyorsanız ses bağlantılarına dikkat edin.
Leptop ile oynuyorum çözümü yokmu kardeş

Eğer ses kartınız Onboard'ın üstündeyse Ses kasmaları Normaldir.Yeni bir ses kartı alırsan bu sorunla karşılaşmassın.Battlefield 4'de zaten bu sorunu düzelttiler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı