Battlefield 3 ve 4 sunucuları ne durumda?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Battlefield 3 ve 4 alacağım, eğer Online sunucularda hala insanlar varsa Premium Edition almayı düşünüyorum. Sunucuların doluluğuyla ilgili bilgisi olan var mı? Eğer premium alma derseniz ea.com üzerinde 3 ve 4 toplamda 30 TL daha ucuz oluyor Steam'e göre. Hangisini almamı önerirsiniz?​
Ayrıca Premium Edition tam olarak ne işe yarıyor? Ona da açıklık getirirseniz sevinirim.​

Buyur buradan görebilirsin sunucu durumlarını

Battlefield 3 ve 4 alacağım, eğer Online sunucularda hala insanlar varsa premium Edition almayı düşünüyorum. Sunucuların doluluğuyla ilgili bilgisi olan var mı? Eğer premium alma derseniz ea.com üzerinde 3 ve 4 toplamda 30 TL daha ucuz oluyor Steam'e göre. Hangisini almamı önerirsiniz?​
ayrıca premium Edition tam olarak ne işe yarıyor? Ona da açıklık getirirseniz sevinirim.​

Battlefield 3'ün sunucuları ölü. BF 4'ünküler belirli saatlerde aktif ve genelde kemik kitle oynuyor.

Battlefield 3 ve 4 alacağım, eğer Online sunucularda hala insanlar varsa Premium Edition almayı düşünüyorum. Sunucuların doluluğuyla ilgili bilgisi olan var mı? Eğer premium alma derseniz ea.com üzerinde 3 ve 4 toplamda 30 TL daha ucuz oluyor Steam'e göre. Hangisini almamı önerirsiniz?​
Ayrıca Premium Edition tam olarak ne işe yarıyor? Ona da açıklık getirirseniz sevinirim.​
3’ü bilmiyorum ama 4 ölü hocam sadece aim geliştiriyor millet sırf onun için sunucular var, direkt girmemle sunucusuzluktan alt f4 çekip silmem bir oldu, 3 daha kötü durumdadır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı