Çözüldü Battlefield 4 ''0xc000007b'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Raporu Bırakıyorum. Logfile.PML1.rar
Paketlerin ikisini de kurdunuz mu? 32 Bit olan paketi de, 64 Bit paketi de kurmanız gerekiyor.

1687884716590.png

Buyurun.

Denetim Masası'ndan yüklü Microsoft Visual C++ paketlerinin ekran görüntüsünü atar mısınız?

Bu raporunuzda da farklı bir şey gözükmüyor. msvcp120.dll ve msvcr120.dll dosyaları eksik gözüküyor, bu dosyaların eksikliği de Microsoft Visual C++ 2013 paketleri ile gideriliyor.

Garip. Paketler de yüklü gözüküyor. 2013 paketlerini dediğim dosyaları silmeden önce mi sildikten sonra mı yüklemiştiniz? Bazı kişiler nasıl olsa yüklü bir daha yüklememe gerek yok diyerek yüklemeyebiliyor.

Bu raporunuzda da farklı bir şey gözükmüyor. msvcp120.dll ve msvcr120.dll dosyaları eksik gözüküyor, bu dosyaların eksikliği de Microsoft Visual C++ 2013 paketleri ile gideriliyor.

Garip. Paketler de yüklü gözüküyor. 2013 paketlerini dediğim dosyaları silmeden önce mi sildikten sonra mı yüklemiştiniz?

Sildikten sonra yapmıştım.

Garip. Paketler de yüklü gözüküyor. 2013 paketlerini dediğim dosyaları silmeden önce mi sildikten sonra mı yüklemiştiniz? Bazı kişiler nasıl olsa yüklü bir daha yüklememe gerek yok diyerek yüklemeyebiliyor.

Tüm 2013 olanları silip tekrar deneyeyim.

1687885297610.png

Şimdide böyle dedi.

Çözüm

Geri
Yukarı