Battlefield 4 2 farklı platformdan alınırsa sorun olur mu?

MeteCkr

Picopat
Battlefield 4'ü ilk olarak 2016 yılında Origin'den satın almıştım ancak standart sürümüydü? Şimdi ise Steam'den preimum sürümünü satın aldım. Henüz yüklemedim ama sizce bir sıkıntı olur mu? Ayrıca Steam'den satın aldığım preimum sürümü Origin'de görünmüyor. Cevaplarınızı bekliyorum.

Olabilir ama Steam da olduğu gibi oyunu hesabından kaldırma gibi bir seçenek varsa, onu yap ilk önce veya Origin hesabında sadece BF4 var ise yeni bir Origin hesabı açabilirsin. Yeni açacağın hesabı açık tut oyuna girmeden önce ki Steam dan aldığın BF4, yeni Origin hesabına entegre olsun.

Arkadaşlar bu bilgilerin bir dayanağı var mı?
Hocam bir sorun olmaz sadece 2 adet battlefield olarak gözüküyor biri steam biri origin olarak. Steam olanla istediğiniz gibi devam edebilirsiniz ilerlemeleriniz steam üzerinden de devam edecektir. Az önce bende bf1 premium olanı steam üzerinden satın aldım eşleşti ve aynı hesaptan oynamaya devam ediyorum.

Hocam bir sorun olmaz sadece 2 adet battlefield olarak gözüküyor biri steam biri origin olarak. Steam olanla istediğiniz gibi devam edebilirsiniz ilerlemeleriniz steam üzerinden de devam edecektir. Az önce bende bf1 premium olanı steam üzerinden satın aldım eşleşti ve aynı hesaptan oynamaya devam ediyorum.
Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı