Battlefield 4 bağlantı, lag ve FPS sorunları

alex_mercer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar...

Yemin ediyorum artık bıktım şu originin oyunlarından... Hani para verip rezil olmak derler ya aynen o durum mevcut.

Battlefield 4 premium kullanıcısıyım. Bu yıl içinde Battlelog kapandı ve artık serverlara direk uygulamadan bağlanıyoruz böyle bir değişikliğe gitmişler.

Bu güncellemden beri ;
  1. Oyundan FPS alamıyorum. Daha doğrusu GPU kullanımı çok düşüyor. Ekran kartım GTX 970.
  2. Oyun içinde aniden lag giriyor oyundaki tüm bağlantı uyrıları karşıma çıkıyor ve ekran donup kalıyor.
  3. Oyunda saniyelik bağlantı sorınları oluşuyor ve her sorun oluştuğunda saniyelik FPS drop yaşıyorum.
Bu güncellemeden önce 1. ve 2. sorunları hiç yaşamıyordum.

Steamdan, blizzarddan, originden oyunlarım var ama içlerindeki tek sorunlu oyunlar ne tesadufdur ki hep originden çıkıyor. Battlefield 4 den önce BF3'de de benzer sorunlar yaşardım.
Bir daha originden oyun alırsam.

Bu sorunları başka yaşayan var mı(bence eminim vardır)? Yardımcı olabilecek var mı ?Battlefield çocukluğumun oyunudur ve en sevdiğim oyundur ama bu origin bu işlerden pek anlamıyor bunu fark ettim. Adamlar server değil tost makinası kullanıyorlar sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı