Battlefield 4 BETA Oynuyoruz [Video]

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Battlefield 4 BETA için 15 dakikalık bir Video çektim, 2. Bölümü de çekip yüklerim daha uzun süreli bir video ve daha kalabalık bir Server'da. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. :)

Zaten Fraps ile kayıt alıyorum, Action'da sorun var. eğer Action ile kayıt alsaydım Fraps'ı açıp FPS'yi gösterebilirdim. :)

PC'ye Format atacağım bu gün o zaman sorun çözülür ve kart için ayrı bir test videosu yüklerim. :)

Eline koluna sağlık =) Zevkle seyrettim videoyu. Pcyi topluyamadım bende daha; işlemci, kasa, ram ve hdd kaldı. Ekran kartını kullanmak daha nasip olmadı düşün =) En kısa zamanda bende video çekicem işallah.

Eline sağlık güzel video. Büyük bir ihtimal bende bir video ile geleceğim. :)

Bekliyorum. Hatta oyun çıkınca beraber ve arkadaşlar ile birlikte oynayıp, video çekeriz.

- - - Güncellendi - - -

2'ci Bölüm de geldi arkadaşlar, son olarak birlikte oynayalım bir bölüm daha çekeyim tamamdır. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah 6610m ile keşke kasmadan oynayabilsem. Ama ancak 800x600 çözünürlüğünde ve ultra low ayarlarda kasarak oynayabilirim.

Oyun rehberi ha güzelmiş :) Bende açtımda sistem kötü olunca oyunlar zevk vermiyordu kapattım arkadaşınkiyle ortak oldum :) Kanal arkadaşın düzenlemeler vs. bana ait.

MuratAbiGF'ye bekleriz :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı