Battlefield 4 Çekilişinin Kazananları

Little Bobby

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523650010
Herkese merhaba. Dün Battlefield 4 Çekilişi - Technopat Sosyal bu konuda Battlefield 4 hesabı çekilişi yaptım ve çekiliş sonucunu buradan açıklayacağım çünkü diğer türlü bildirim gitmiyor bazı kişilere. Kazanan kişi @djgozlerifacali yedek talihli @Ömer Murat KARACA. Çekiliş adresi; Battlefield 4 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap. Steam hesabım; Steam Community :: Bobby. Kazanan kişi bu gece 00.00'a kadar bana ulaşmaz ise hesap yedek talihliye verilecektir.
Arkadaşa hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde oynaması dileğiyle.

Herkese merhaba. Dün Battlefield 4 Çekilişi - Technopat Sosyal bu konuda Battlefield 4 hesabı çekilişi yaptım ve çekiliş sonucunu buradan açıklayacağım çünkü diğer türlü bildirim gitmiyor bazı kişilere. Kazanan kişi @djgozlerifacali yedek talihli @Ömer Murat KARACA. Çekiliş adresi; Battlefield 4 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap. Steam hesabım; Steam Community :: Bobby. Kazanan kişi bu gece 00.00'a kadar bana ulaşmaz ise hesap yedek talihliye verilecektir.
@Little Bobby Ben Steam üzerinden ekledim sizi. Steam hesabım; Steam Community :: R4G3

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı