Battlefield 4 DLC Sorunu

ceza101

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, Technopat ailesi.
Böyle bir sorun almaktayım. İki gündür bir sürü şey denedim lakin bir işe yaramadı.
Bilen biri varsa iyi bir şekilde anlatmasını temenni ederim.
Cevap veren vermiyen herkese saygılarımı sunar teşekkürler dilerim.

Dosya Ekleri

• 777.png
    777.png
    197,5 KB · Görüntüleme: 497
Evet,Dlc ler bulunmaktadır.
Kutu olarak almıştım baya oluyor 1 yıl falan oynadım rahatça lakin kasa topladım hertürlü bölüme giriyordum son iki gündür bu çıkıyor.
Oyunu tekrar silip yüklüycem başka çare kalmadı.
Cevap verdiğin için sağol.

Evet,Dlc ler bulunmaktadır.
Kutu olarak almıştım baya oluyor 1 yıl falan oynadım rahatça lakin kasa topladım hertürlü bölüme giriyordum son iki gündür bu çıkıyor.
Oyunu tekrar silip yüklüycem başka çare kalmadı.
Cevap verdiğin için sağol.
Kasayı toplayalı mı 2 gün oluyor? Birde tüm DLC'leri Origin'den indirdiniz değil mi?

Kasayı topluyalı 3 4 gün oluyor önceden laptop tan oynuyordum dlc ler imişti hepsi Chına Rısıng cd olarak gelmişti zaten o bile böyle oluyordu sanırsam silip tekrar yüklersem sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum.

O kadar GB'lık oyunu silip tekrar kurmanıza gerek yok. Öncelikle Origin'i tamamen kaldırın, daha sonra bulunduğu, daha önce kurduğunuz bölüme, yani oyunların olduğu klasöre kurun. Düzelmezse başka çaresi var... ama siz önce bu dediğimi yapın.

Bence yeniden indirmeyi denemiştir.
Format veya taşıma (Origin ve içerisinde barındırdığı oyun, uygulamaları farklı bir diske veya mevcut kurulu olan diski farkı bir PC'ye montaj)) sonrası bu tür bir uyarıyla karşılaşmak mümkündür.
Çözümü ise: Dediğim gibi, Origin'i yeniden mevcut konuma kurma, ya da oyun üzerine Sağ Klik> Repair Game diyerek onarmak.

İyi günler Teknopat ailesi.
Cevap verdiğiniz için teşekkürler.
Oyunu silip kurdum sorun olmadı cd ile kurduğum için hemen bitti şimdi dlc paketlerini indiriyor.
Kasa topladıktan 1 gün sonra oyunu kurdum lakin kurarken dlc paketleri kurulmamıştı sanırsam hata bu yüzden oldu şimdi dlc paketlerini kuruyor sanırsam sorun da hal oldu böylelikle.
Saygılarımı sunar Esenlikler dilerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı