Battlefield 4 GTX 970'te FPS Düşüş Sorunu

O nasıl yapılıyor bilmiyorum ama bakıp yaparım.Yardım için sağol. :)

Kardeş testi yaptım fakat resim 1 mb'den fazla diye yükleyemedim.Sıkıştırma programı da inmedi.Sana resmi ulaştırmanın farklı bir yolu var mı?

O nasıl yapılıyor bilmiyorum ama bakıp yaparım.Yardım için sağol. :)

Kardeş testi yaptım fakat resim 1 mb'den fazla diye yükleyemedim.Sıkıştırma programı da inmedi.Sana resmi ulaştırmanın farklı bir yolu var mı?
Resmi açıp, PRTSC tuşu ile Screenshot' ını al ve gidip Paint uygulamasına CTRL+V yaparak yapıştır. Farklı kaydet kısmından JPEG şeklinde kaydet, olur. :)

Son düzenleme:
İşte hd tune benchmarkını yaptım. Not:Emin Bozgeyik resim koymamda yardım ettiğin için teşekkürler. :)

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    188,8 KB · Görüntüleme: 194
HDD Drop yapıyor olabilir dedim ama sanırım o da değil. Ram az olduğu için drop yapıyor desem o da değil. Belki yazılımsaldır. Yani sadece BF4'te mi oluyor? Daha doğrusu BF4 MP oynarken mi oluyor? Diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı var mı?

Ac unity oynarken olmadı,skyrim oynarken 3.şahış görüş açısında bazen oluyor.Cs:go'da bir ara oldu sonra silip tekrar yükledim düzeldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı