Battlefield 4 jet kullanmak

erenimo

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, battlefield 4'te jet kullanamıyorum ya da karşıdaki çok iyi kullanıyor. Her neyse, arkamdaki adam bildiğin havada drift atıyor. Bunu nasıl ben de yapabilirim? Adam buz üstünde kayar gibi jetle kayıyor.

Anılar anılar... BF 3'te de 4 yıl önce böyle başlık görmüştüm. Neyse BF4'te Jet ile her şeyi açmış biri olarak sana tavsiye verebilirim.
1. BF3'ten farklı olarak Dice bir kıyak yaptı ve Air Radar direk ekli geliyor. Dolayısıyla Air Radar ile önce adamın nerede olduğunu tespit et.
2. Dog Fight esnasında First Person olarak kullan jeti.
3. Havada drift atmanın tek bir numarası var. '316'. Evet 316. Bu rakam bizim ana silahımız. Eğer jetinin hızı 316-315 arası olursa daha rahat dönersin. Bunu unutma.
4. Heat Seekers ancak nooblara karşı işe yarar. Hiç Heat Seekers atarak zaman kaybetme. Ancak rakibinin Flare veya Jammer'ini boşa harcadığını gördüğün zaman at.
5. Dog Fight'ta arkadaki kişi sensen yani patlatmaya çalışan, yapacağın şey Cannon ile adamın birazcık önüne ateş etmek olacaktır.
6. Biri sana kitlenirse eğer bir ses gelmeye başlar. Ses hızlandığı an Flare bas.
7. Rocket açtıktan sonra yerde ki kara araçlarına dalış yapmayı deneyebilirsin. Zamanla oturur.

Son olarak unutma ki bu iş sabır istiyor. İmkanın varsa bir Controller ile oyna. Kesinlikle avantajın olur Dog Fight'larda. Ayrıca sabır en büyük erdemdir. Bunu da unutma.

Anılar anılar... BF 3'te de 4 yıl önce böyle başlık görmüştüm. Neyse BF4'te Jet ile her şeyi açmış biri olarak sana tavsiye verebilirim.
1. BF3'ten farklı olarak Dice bir kıyak yaptı ve Air Radar direk ekli geliyor. Dolayısıyla Air Radar ile önce adamın nerede olduğunu tespit et.
2. Dog Fight esnasında First Person olarak kullan jeti.
3. Havada drift atmanın tek bir numarası var. '316'. Evet 316. Bu rakam bizim ana silahımız. Eğer jetinin hızı 316-315 arası olursa daha rahat dönersin. Bunu unutma.
4. Heat Seekers ancak nooblara karşı işe yarar. Hiç Heat Seekers atarak zaman kaybetme. Ancak rakibinin Flare veya Jammer'ini boşa harcadığını gördüğün zaman at.
5. Dog Fight'ta arkadaki kişi sensen yani patlatmaya çalışan, yapacağın şey Cannon ile adamın birazcık önüne ateş etmek olacaktır.
6. Biri sana kitlenirse eğer bir ses gelmeye başlar. Ses hızlandığı an Flare bas.
7. Rocket açtıktan sonra yerde ki kara araçlarına dalış yapmayı deneyebilirsin. Zamanla oturur.

Son olarak unutma ki bu iş sabır istiyor. İmkanın varsa bir Controller ile oyna. Kesinlikle avantajın olur Dog Fight'larda. Ayrıca sabır en büyük erdemdir. Bunu da unutma.

BF3 içinde bu önerileri kullanabiliriz, değil mi ? :D

BF3 içinde bu önerileri kullanabiliriz, değil mi ? :D
Elbette. 1. öneri hariç(Sonradan açarsanız o da dahil). Ayrıca BF4'te var mı bilmiyorum ama BF3'te şöyle bir bug var. Eğer yere Ammo atarsanız ve uçağa binerseniz sizin Ammo attığınız paketten birileri faydalanırsa Jet içinde olduğunuz için Jet puanı artıyor. Zamanında roketi böyle açmıştım :D
Not: BF4 çıkmadan önce sağolsun Dice BF3 te roketlerin içine etti. Tanklara karşı 0 etki gibi bir şeyler. 20 roket atınca falan anca patlıyor tank. O yüzden benim önerim tankı sadece spotlamak yönünde. Eğer yeterince hasar çıkarabileceğinizi düşünüyorsanız ancak dalış mantıklı olur.

Elbette. 1. öneri hariç(Sonradan açarsanız o da dahil). Ayrıca BF4'te var mı bilmiyorum ama BF3'te şöyle bir bug var. Eğer yere Ammo atarsanız ve uçağa binerseniz sizin Ammo attığınız paketten birileri faydalanırsa Jet içinde olduğunuz için Jet puanı artıyor. Zamanında roketi böyle açmıştım :D
Not: BF4 çıkmadan önce sağolsun Dice BF3 te roketlerin içine etti. Tanklara karşı 0 etki gibi bir şeyler. 20 roket atınca falan anca patlıyor tank. O yüzden benim önerim tankı sadece spotlamak yönünde. Eğer yeterince hasar çıkarabileceğinizi düşünüyorsanız ancak dalış mantıklı olur.

Cevabın için teşekkürler fakat bu jet olayı baya bir pratik gerektiriyor. Çılğın 100 Levelin biri geliyor başlıyor sana vurmaya kurtul kurtulabilirsen :D

Cevabın için teşekkürler fakat bu jet olayı baya bir pratik gerektiriyor. Çılgın 100 Levelin biri geliyor başlıyor sana vurmaya kurtul kurtulabilirsen :D
Arkana geçerse zaten kolay gelsin. Senin üstünlüğü hata yapmadıkça karşısı alman zor. Ancak biraz aşağı giderek dönersen belki kurtulursun. O yüzden sürekli Air Radar'a ve etrafına bakmanda fayda var.

BF4 de jetlerin manevraları BF3 e göre daha rahat jette sekmeler falan olmuyor. Zamanında bende BF3 te alışana kadar ne kadar uğraştım bilemezsin :). Sana tavsiyem BF4 e yeni başladıysan önce araçsız haritalarda takıl reflekslerini geliştir sonra araçlı haritalara geç. Böylece uçak yada helikoptere bindiğinde yaptığın hareketler değişecektir. Bizzat kendim BF3 ten BF4 e geçerken denedim işe yaradı .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı