Battlefield 3 Mü Battlefield 4 Mü?

Kendimden biliyorum, 1-2 senedir oynuyorum 2 oyunu da. Bf4'te çok çok (çok) az hack var. Bf3'te her 4 serverdan birinde hacker çıkıyor.

BF3 benim için attack helikoter yönünden daha güzel ve öylede kalacak gibi. Çoğunlukla attack helikopter kullanan birisi olarak BF3'ün attack helikopteri BF4'e göre daha güzel. BF3'de tv ile tek atışta helikopteri düşürülebiliyor, BF4'de iki tane tv ile helilopteri düşürülebiliyor ve cannonlara gelirsek BF3'ün cannou hiç sarsmaz iken BF4'de feci bir sarsma oluyor.

Edit: Ben sadece attack helikopter yönünden bahsettim. Diğer yönlerde BF4 bir tık önde diyebilirim o yüzden BF4'ü alman daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleme:
BF3 benim için attack helikoter yönünden daha güzel ve öylede kalacak gibi. Çoğunlukla attack helikopter kullanan birisi olarak BF3'ün attack helikopteri BF4'e göre daha güzel. BF3'de tv ile tek atışta helikopteri düşürülebiliyor, BF4'de iki tane tv ile helilopteri düşürülebiliyor ve cannonlara gelirsek BF3'ün cannou hiç sarsmaz iken BF4'de feci bir sarsma oluyor.

Edit: Ben sadece attack helikopter yönünden bahsettim. Diğer yönlerde BF4 bir tık önde diyebilirim o yüzden BF4'ü alman daha mantıklı olacaktır.
Katılıyorum o konuda. BF4 de atak helikopterini düşürmek kadar kolayı yok. Tankla bile alınıyor, heleki scout helikopteri ve hatta makinlasında işi biraz bilen biri olan transport helikopterinin karşısında bile şansı çok az.

Kusura bakmayın ama BF'nin single player modunun oynanışı gerçekten mide bulandırıcı. Adamlar multiye uğraşmaktan single'ı marioya çevirmiş.
Doğru söylüyorsun ama arkadaş BF3 veya BF4 demiş ya, bu iki oyundan senaryosu iyi olan BF3 onu kastettim yoksa çok kötü bir Single'ı var. Bu Single konusunda Call Of Duty daha iyi Multi olaraksa BF4 iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı