Çözüldü Battlefield 4 Kicked by PunkBuster Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ada Uzunpınar

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zamandır Battlefield 4 oynamıyordum ve yükleyip oynamak istedim. Oyunu yükledikten sonra bir servera girdim ve biraz oynadıktan sonra ekte gördüğünüz uyarı geldi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı videolar izledim ve forumlara baktım fakat hiçbiri işe yaramadı. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Not: Birkaç serverda denedim sadece bir tanesinde yaşamıyorum bunu, hepsinde yaşıyorum.
Screenshot_2.png

Çözüm
Teşekkürler fakat az önce çözdüm. Bilgisayarı hep uyku moduna aldığımdan PunkBuster sistemi kurulamamış (oyunu yeni indirdiğim için yeniden başlatma istiyormuş), yeniden başlatmayı denediğimde sorun çözüldü. Çok basit bir şey için konu açmış oldum, kusuruma bakmayın lütfen.
Bilgisayarında başka bir oyun için önceden kullandığın crack / hile yada origin'e bağlanırken arka planda çalışan Punkbuster'ın zararlı olarak belirlediği işlemler var ise bu sorunu yaşaman normaldir,

Kesin çözümün temizlik ve oyun dosyalarını repair etmek

Teşekkürler fakat az önce çözdüm. Bilgisayarı hep uyku moduna aldığımdan PunkBuster sistemi kurulamamış (oyunu yeni indirdiğim için yeniden başlatma istiyormuş), yeniden başlatmayı denediğimde sorun çözüldü. Çok basit bir şey için konu açmış oldum, kusuruma bakmayın lütfen.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı