Battlefield 4 Maçlara Geç Girme Sourunu

Meric Baykal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bu konuda sizlere yaşadığım bir konuyu söylemek istiyorum.
Ben yaklaşık 2 hafta önce bir arkadaşımdan hesap olarak Battlefield 4 satın aldım çok ucuzdu 70 TL'cik.
Bu oyunu yükledim sorunsuz çalışıyor. Oynuyorum. Fakat oyunlara çok geç joinleniyorum(katılıyorum).

Ve arkadaşımla oynadığım zaman o skor tablosuna baktığında ben joinlenmiş olarak görünsem de loading ekranındayım.

Benim bilgisayar sistemim sanırım medium sistem gereksinimlerini karşılıyor.
Ekranım 1280x1024 bir ekran.
Sistemim AMD Anthlon 2 x4 640 3.0 GHz işlemci, 4 GB CL9 1333 MHz RAM, Saphire HD7770 ekran kartı, Gigabyte GA 78LMT S2PT anakart ve 350W PSU.
Bu sistemden kaynaklanan bir gecikme sanırım.
İşlemciden dolayı diyor sorduğum herkes. Karne hediyesi olarak işlemcimi AMD FX X8 8350 yapmayı düşünüyorum ve aynı zamanda ek olarak 8x2 CL9 1333 MHz RAM alacağım olmadı tekli 8 GB alırım.
Güç kaynağını dert etmeyin.
Sorun işlemciden mi yoksa RAM den mi yoksa her ikisinden mi?
Ben zamanla bu sistemin parçalarını değiştireceğim anakart falan sorunsa onuda hallederiz. Lütfen sorunu bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı