Battlefield 4 Mantle

Oraya 50 yerine 450 yazmak hiç de zor birşey değil... Buna kanıp da videoyu paylaşmışsın üstelik.

Videonun gerçek olduğuna inanmıyorum;

- - - Güncellendi - - -

Ama bu bir gerçek: :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20 Küsür oyunun mantle destekli geleceğini söylediğimde o kadar karşıt düşüncenin olmasına karşın bunları görmek bir nebze sevindirici her şeye rağmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav şu R9 alanlar resmen R9 290 aldık bari NVIDIA'dan üstün gösterelim dermiş gibi yırtınıyor. Almayanlarda bir bahane çıksın da R9 290 alalım diye çırpınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Serhat böyle bir şey imkansız kardeşim. Yapmazlar adamların satış stratejisine göre ters bir durum zaten. Millet o zaman gitsin 100 TL'ye kart alıp Mantle açsın.

Kendimiz test ettiğimizde bakarız o zaman, tutturdunuz sahte diye. İnanmaya zorlamıyorum, inanırsanız inanın.

Kardeşim sadece biraz daha dikkatli düşün. Ben seni yadırgamıyorum. Bu tür paylaşımlarda bulunan insanlardan nefret ediyorum. Bazı çatlak haberlere göre %45'lik bir performans artışından bahsediliyordu biz bu bile inanılmaz fazla derken sen bize ortalama %400'lük bir performans artışı olduğuna dair bir video paylaşıyorsun. Yani şu anki kartların çift crossfire (4 kart) kadar performans vereceğini söylüyorsun. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı