Rehber Battlefield 4 oyununu 0.34 TL'ye almak

escape2dead

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. 2 Haziran 2021 yani bugün itibarıyla Amazon, Amazon Prime üyelerine Battlefield 4 oyununu Amazon Gaming sitesi üzerinden ücretsiz yaptı. Eğer Amazon Prime üyeliğiniz varsa oyunu Amazon Gaming sitesine girerek talep et deyip ücretsiz alabilirsiniz. Amazon ilk ay Prime'ı ücretsiz 30 gün boyunca denemenize olanak veriyor yani 30 gün boyunca eğer daha önce ücretsiz hakkınızı kullanmadıysanız Amazon Prime avantajlarından (Amazon video, Amazon Gaming, Amazon Türkiye'de ücretsiz kargo...vb ) yararlanabilirsiniz. Bu avantajların içinde her ay verilen bazı bedava oyunlarda var. Fakat benim gibi daha önce ücretsiz Prime hakkınızı kullandıysanız Battlefield 4 oyununu 0.34 TL'ye alabilirsiniz.

Öncelikle ödeme yapmamız şart, ödeme yapacağınız kartınızda en az 1 aylık Prime ücreti olan 7.90 TL olması gerek. Amazon.com sitesinden kartımızla 1 aylık Prime'ı ödeme yaparak satın alıyoruz. Daha sonra ise Amazon Gaming sayfasına gidip Prime hesabımızla giriş yapıp Battlefield 4 oyununu talep et diyoruz ve bize bir adet Origin Key'i veriyor. Bu key ile Origin hesabımızdan oyunu aktifleştirip kullanabiliriz. Şimdi geldik oyunu aldıktan sonraki işlemlere. Amazon sitesine giriş yapıp hesabımıza gidiyoruz. Burada Prime bölümüne tıklıyoruz ve önümüze gelen sayfadan Prime'ı iptal et e tıklıyoruz daha sonra ise resimde de gözüktüğü üzere hemen iptal Et'e tıklayarak ödediğimiz 7.90 TL'nin 7.66 TL'sini iade alıyoruz. Bu iade süreci yaklaşık 4-5 gün sürüyor. Ben bu şekilde Battlefield 3 ve 4'ü aldım. Belki başka almak isteyen de olur diye düşündüm.

Dosya Ekleri

• amazon1.PNG
    amazon1.PNG
    47,7 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı