Battlefield 4 ping yok

atomhuro

Centipat
Battlefield 4 ve Hardline'da ping gözükmeme sorunum var. 1 ve 5'te herhangi bir sorun yok. İnternetim iyi, 50/15 Mbps ve hız testinde Ping'im 2-3. Battlefield 1 ve 5'te de Avrupa sunucularında 60 gözüküyor. Ama Battlefield 4 ve Hardline'da ping yerine çizgi "--" gözüküyor. Bu yüzden sunuculardan kick yiyip duruyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşayıp çözüm bulan oldu mu?

Bu arada mobil internete bağlanıp oyuna girince ping normale dönüyor.

Battlefield 4 ve Hardline'da ping gözükmeme sorunum var. 1 ve 5'te herhangi bir sorun yok. İnternetim iyi, 50/15 Mbps ve hız testinde Ping'im 2-3. Battlefield 1 ve 5'te de Avrupa sunucularında 60 gözüküyor. Ama Battlefield 4 ve Hardline'da ping yerine çizgi "--" gözüküyor. Bu yüzden sunuculardan kick yiyip duruyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşayıp çözüm bulan oldu mu?

Bu arada mobil internete bağlanıp oyuna girince ping normale dönüyor.

Bir bakıma benzerini yaşamıştım.
Küçükken "Wi-Fi şifresini çalmasınlar" diye 192 168 1 1 sitesine girip güvenlik duvarını en yükseğe çekmiştim :D Minecraft sunucularına giremiyordum öyle bir ayar var ise kontrol et normale al.

Sağlayıcınız Superonline mı?
Superonline sahibi 2 arkadaşımda Xbox ve Steam'in online servislerinde hep bu sorun yaşanıyor son bir yıldır. Online oyun oynayamaz olduk.

Bir bakıma benzerini yaşamıştım.
Küçükken "Wi-Fi şifresini çalmasınlar" diye 192 168 1 1 sitesine girip güvenlik duvarını en yükseğe çekmiştim :D Minecraft sunucularına giremiyordum öyle bir ayar var ise kontrol et normale al.
Güvenlik düzeyi düşüğe ayarlanmış.

Superonline sahibi 2 arkadaşımda Xbox ve Steam'in online servislerinde hep bu sorun yaşanıyor son bir yıldır. Online oyun oynayamaz olduk.
Hayır değil Fibim.

Superonline sahibi 2 arkadaşımda Xbox ve Steam'in Online servislerinde hep bu sorun yaşanıyor son bir yıldır. Online oyun oynayamaz olduk.

Bizim arkadaşdada Superonline mevcut bir oyun giriyor zaman aşımına uğruyor sıkıntı cekiyor son son care Türk Telekom'u ona geçti şu an tıkır tıkır yağ gibi oyununu oynuyor.
Dostum ev interneti mi?

Wifi ile bağlandığınızda aynı sorunu yaşıyor musunuz? Bende sadece ethernet ile bağlantıda ping gözükmüyor.Wifi ile ping gözüküyor hiçbir serverdan da atmıyor ancak bu defa ping spiking olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı