Çözüldü Battlefield 4 Premium Aldım Fakat Origin'de Gözükmüyor

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 7B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Origin hesabım yeni dediğine göre sanırım böyle bir hataya düşmüş.

Origin hesabım yeni dediğine göre sanırım böyle bir hataya düşmüş.

Umarım düşmemiştir. :) Yoksa bir de oyuna para verecek. Belli ki pek araştırma yapmadan satın aldı. İkili paketi o kadar ucuza bulmanın imkanı yok. 80-90 TL civarına aldı galiba ki ikili paketler 70-80 Euro. :)

Arkadaşlar Battlefield 4 Premium aldım. Gamekeystore'dan 100 TL'ye. Böyle saçmalık mı olur allah aşkına. 90 TL'ye Battlefield 4 mi alsaydım yani. Alakası yoktur diye düşünüyorum.

"Battlefield 4 Premium oyunun kendisini İÇERMEZ. Kullanabilmek için için Orjinal Battlefield 4 oyununa sahip olmanız gereklidir."

Sanırım Battlefield 4 almam gerekecek. Gel de küfür etme şimdi arkadaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece premium 90 tl' den fazla ediyor sen nasıl ikisini birlikte 100 tl' ye aldın ? Bak kendinde diyorsun battlefield 4' e 90 tl' mi verseydim diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin'da gözünüze sokulmaz ayrıca Premium diye. Oyunu açınca karşınıza çıkan Battlelog sitesinde eğer yukarıdaki Battlefield 4 yazısının altında Premium yazısı varsa Premium kullanıcısınızdır. Origin'da görünmez Premium diye.

XRDaOSJ.jpg

Neyse geçmiş olsun diyelim. Ttnetliysen playstoreden taksitle almanı tavsiye ederim.

Premium da almış oldun. BF serisinde Premuim kullanmak gerçekten iyi bir ayrıcalık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı