Battlefield 4 Premium Edition Mi Witcher 3 Mi?

Hangi oyun daha önce alınmalı?

• Oy verenlerin toplamı
    8
  • Anket kapandı .

Asabi

Kilopat
Makaleler
12
Yer
DÜZCE
Daha fazla  
Meslek
GIDA MÜHENDİSİ
Merhabalar GTA V i henüz bitiremedim evden ve pcden biraz uzaktayım. Bitirdikten sonra biraz online takılırım ama sıkılırım ondan sanırım. Aklımda bir kaç oyun var. Bunlardan biri Battlefield 4. Almışken Premium paket alayım tüm DLC ler içinde olsun diyorum.
Şuan G2A da dahil araştırdığım kadarıyla en uygun fiyat Teknosa da 100TL. Sadece ana oyuna 55-60 TL vereceğime tüm ek paketlerle birlikte 100TL ye almak daha mantıklı geliyor.
Daha önce hiç BF oynamadım ancak videoları gayet güzel. CoD serisi ve MoH serisinin çoğunu korsan olarak oynadım. Ama artık iş güç sahibi olunca insanın eli korsana gitmiyor.
Battlefield dışında aklımda bir de Witcher 3 var ama hangisini önce alsam diye biraz kararsızım.

İkisini de oynayan varsa hangisini tavsiye edersiniz?

Bu arada a
lmak isteyenlere de en uygun fiyatı göstermiş olalım. Daha uygun bulan paylaşabilirse sevinirim.

ARAL BATTLEFIELD 4 PREMIUM EDITION PC OYUN

Çok saçma bir soru. Biri RPG oyun biri FPS. Biri MP odaklı diğeri SP. Burada sizin zevkleriniz öne çıkıyor. Ben Witcher 3 sevmem mesela. Tarzı hoşuma gitmez. Ama bir BF4 oyuncusu olarak bıkmadan yılmadan 10 saat Battlefield oynarım. Ama sen beğenmessin mesela. Başka bir örnek; Adamlar milyonlarla ölçülen ödül havuzlu CS:GO turnuvası yapıyor. Ama o CS:GO'daki mermi olayları,silahların gerçek dışı oyuna yansıması ve Spray haritasının saçmalığı beni öldürüyor. Bilgisayarı duvara vurasım geliyor. Zevkler önemli burada.

Soruyu saçma bulman ilginç ama zahmet edip cevap vermişsin eyvallah yine de. Tek tarz oyun oynayacağız diye birşey yok. Ayrıca farklı tarzlarda olması aralarında seçim yapılamayacağı anlamına da gelmiyor. Hepsini birden almak istemiyorum. CS GO da dahil tüm seri orjinal olarak var elimde ama pek giresim gelmiyor.
Aslında Far Cry 4 ü de ekleyecektim listeye onu unutmuşum. Moderatörler düzenleyebilirse sevinirim.

The Witcher 3 GOTY'a aday sonuçta. Bence Witcher 3 gibi bir şaheser alınıp oynanmalı. Ayrıca Dice gibi cüzdanınıza göz diken bir yapımcısı da yok.

Witcher 3 öneririm. Sanırım DLC'ler ile bi 350 saat oynayacağım. (NG+ ve EP.) Steam üzerinden 128 TL vererek Expansion Pass dahilinde almanızı öneriyorum. Parasını kesinlikle hak ediyor. BF4 Oynarken zamanım eğlenceli geçiyor fakat TW3 oynar iken, zamanı unutuyorum. Basindan saatlerce kalkamazssiniz. Geçenlerde 15 dakika oynayayım dedim, 6 saat oynamışım.

The Witcher 2'yi oynayıp kanser olduktan sonra The Witcher 3 nasıl olacak diye kaygılarım başlamıştı.Oyun çıktı ve satın aldım bakalım kaç dakika dayanabilirim dedim.Saat 7:30'da başladım oyuna.Baktım ki saat 5.Yani oyunun ne kadar güzel olduğunu anla :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı