Battlefield 4 Satın almak istiyorum

Eğer Cd-Dvd şeklinde oyun koleksiyonu yapmayı seviyorsan o şekilde alabilirsin ama öyle bi derdin yoksa playstore'dan satın alabilirsin. Oyunun orjinal cd-key ini veriyorlar sana, sen de Origin hesabına girip oyunu etkinleştirip indiriyorsun. Internet kota sorunun da yoksa bu şekilde alman daha mantıklı olur.

Ben d
Eğer Cd-Dvd şeklinde oyun koleksiyonu yapmayı seviyorsan o şekilde alabilirsin ama öyle bi derdin yoksa playstore'dan satın alabilirsin. Oyunun orjinal cd-key ini veriyorlar sana, sen de Origin hesabına girip oyunu etkinleştirip indiriyorsun. Internet kota sorunun da yoksa bu şekilde alman daha mantıklı olur.
Ben dvd li şekilde almayı tercih ettim :) bu arada linkini verdiğim yerdeki yer cd ve koduyla birlikte yolluyor değilmi.

Oyunu aldıktan sonra steam'dan o ürün anahtarını girin. Sonra oyun zaten steam hesabınıza eklenecektir. Online oynayabilirsiniz. Hatta steam'dan bile indirebilirsiniz.
Steam değil origin bu arada kardeşim.

Sistemin yeterli is gayet rahat bir şekilde multiplayer da single-player da (camping) oynayabilirsiniz ve ben daha ucuz alınabilecek bir yer bilmiyorum bence d & dan al.

Steam değil origin bu arada kardeşim.

Sistemin yeterli is gayet rahat bir şekilde multiplayer da single-player da (camping) oynayabilirsiniz ve ben daha ucuz alınabilecek bir yer bilmiyorum bence d & dan al.
Pardon :)
Sistemim yeterli multi seviyede oynuyabiliyordum korsanını tabi orjinalde nasıldır değişen varmı bilemem. En kısa sürede siparişi vereceğim.

Aynen kutulu bir şekilde yolluyorlar kutunun içinde cd-key'i de oluyor. Ankara'da oturuyorsun galiba, istersen gidip d&r'ın kendi mağazasından da bakıp alabilirsin birçok alışveriş merkezinde var mağazaları.

Aynen kutulu bir şekilde yolluyorlar kutunun içinde cd-key'i de oluyor. Ankara'da oturuyorsun galiba, istersen gidip d&r'ın kendi mağazasından da bakıp alabilirsin birçok alışveriş merkezinde var mağazaları.
Evet Ankarada oturuyorum mağzası tam olarak nerede tarif edersen çok makbule geçer teşekkür ederim bu arada yorumların için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı