Battlefield 4 Türk serverları hala açık mı?

Çözüm
BF4 oynuyorum aktif şekilde sayılmasamda haftada birkaç gün sarınca birkaç saat giriyorum, çok geç saatlerde oyuncu bulmak bazen zor ama en az 1 serverda 20-30 kişi oluyor (rush), oyun hala çok güzel bence ve oynanışı zevkli, tek sorunu server bilgilerinin doğru olmaması, o sayfayı yenileyince 60/64 62/64 yazıyor ama girdiğinizde boş çıkabiliyor, bu tür bir saçmalık olmasaydı ve sadece gerçekten dolu bir serverin oyuncu sayısı olsaydı geceleri maç ararken daha az zorlanırdım, ben de kolay bir yöntem buldum, gece 2 de örneğin oynamak istediğim rush modunda dolu bir sv bulduğumda fava atıyorum, sonrasında favlardan takılıyorum, zaten birkaç tane kaliteli ve dolu hardcore serveri var bu sorun dışında haala günde 500-1000 arası oyuncunun oynadığı bir oyun.
Oyunu 2 sene önce aldım şuana kadar hiç karşılaşmadım, fakat ben girdiğimde genellikle server arama yerinde "OYUNCULAR" kısmına tıklıyorum 64/64 başlayıp 63/64 diye azalıyor onlara giriyorum. Hile oranı fazla ama.

BF sunucu listesi tüm sunucuları göstermiyor. Bazen de sunucular bakımı filan girerse listede gözükmüyor.
BF Türkiye topluluğun gezdiği forum, discord vb. varsa oralarda soruştur. Harici bir sunucu varsa bilgilendirirler. Yoksa bile genelde Türkler düşük pingli Alman sunucularında oynuyorlar.

BF4 oynuyorum aktif şekilde sayılmasamda haftada birkaç gün sarınca birkaç saat giriyorum, çok geç saatlerde oyuncu bulmak bazen zor ama en az 1 serverda 20-30 kişi oluyor (rush), oyun hala çok güzel bence ve oynanışı zevkli, tek sorunu server bilgilerinin doğru olmaması, o sayfayı yenileyince 60/64 62/64 yazıyor ama girdiğinizde boş çıkabiliyor, bu tür bir saçmalık olmasaydı ve sadece gerçekten dolu bir serverin oyuncu sayısı olsaydı geceleri maç ararken daha az zorlanırdım, ben de kolay bir yöntem buldum, gece 2 de örneğin oynamak istediğim rush modunda dolu bir sv bulduğumda fava atıyorum, sonrasında favlardan takılıyorum, zaten birkaç tane kaliteli ve dolu hardcore serveri var bu sorun dışında haala günde 500-1000 arası oyuncunun oynadığı bir oyun.

Çözüm
O sunucu bilgilerini genel de sunucu sahipleri yanlış gösteriyor. Gametracker böyle sunucular var. Sunucu da oyuncu olmamasına rağmen, bazı bot sistemleri ile oyuncu varmış gibi gösteriyorlar.

BF4 Eskimeyen oyunlardan. Ben hala aktif olarak oynarım. Eğer oynamak isteyen olursa squad kurup oynayabiliriz. Bi ara Türk sunucusu vardı. Sanırım admini v.s felan öldürdüm durmadan bilmiyorum ama ban yemiştim :D

BF yeni oyunu modern savaş olursa ama baya kan kaybeder diye düşünüyorum. COD gibi dedicated sunucu sistemi olmadığından, sunucu sahipleri yeni oyuna geçiş yaptığında oyuncu ortada kalıyor.
COD çok eski oyunlarında bile en kötü 800 kişi oynayan oyuncusu oluyor.

Geri
Yukarı