Battlefield 4 yedeklemenin bir yolu var mı?

Deaden

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Arkadaşlar format atıcam fakat yüklediğim programlar oyunlar gidecek. Bunları yedeklememin bir yolu var mı ? Mağlumunuz BF4 30 GB :S

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece C ye format at. Öbür yere yedekle.

Öyle yaptım bundan önce. Zaten oyunlar D diskindeydi C'ye format attım oyunları açmaya çalıştığımda hata verdi, 2-3 oyun açıldı BF4 origin bilmem ne bilmem ne hatası verdi, acaba regedit kayıtlarını yedeklesem olmaz mı ?

Aynı sorunu bende yaşadım şöyle yapıyorsun. Origin giriyorsun üstte origin butonu var basıyosun application settings diyorsun. Advanced bölümüne gidiyorsun. Downloaded ve Installers bölümleri var orda oyunlarıni hangı dosyaya kurdugunu ve indirdiğini seçiyorsun. My games e geliyorsun Battlefield 4 üstüne basıyorsun. Download diyorsun yüklü olan dosyayi taniyor 5 dk indirme yerinde bekliyorsun ve oyun açılıyor.

Peki windows 8.1.1'i güvenle indirebileceğim bir yer var mı bir daha tnc** indirmeyeceğim sorunlu çıkıyor.
Eğer windows 8 kullaniyorsan mağzadan windows 8.1 e güncelliyebilirsin tüm dosyaların taşınır.

BF4'ü şu yöntemle yedekleyebilirsin:

1. C:\Program Files (x86)\Origin Games klasörüne gir ve Battlefield 4 klasörünü komple harici diske ya da USB belleğe kopyala.
  2. Şimdi yedeği geri yüklemek istediğin bilgisayarda origin'in aç ve ardından Balltefield 4'e sağ tıklayıp Download de.
  3. Download %1 olunca Pause yaparak durdur (10 MB inse de yeterli) ama Origin'i kapatma!
  4. Şimdi daha önce yedeklediğin Battlefield 4 klasörünü yeni makinedeki C:\Program Files (x86)\Origin Games klasörüne kopyala.
  5. Dosyalar değiştirilsin mi sorusuna "Evet" de.
  6. Resume Download dediğinde artık oyun komple inmiş olacak ve Origin oyunu yüklemeye başlayacak :)
  7. Bu işlemden sonra oyun güncel değil hatası alırsan oyun sağ tıkla ve Repair de.

8.1.1 ise burada var: Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı