Battlefield 4'ü ASUS CM6870 ile oynayabilir miyim?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Ben Battlefield 4'ün videousunu izledim ve çok güzel buldum. bilgisayarıma almayı düşündüm fakat bilgisayarım çok eski ve yeni bir tane almam lazım. Çalıştırmayacağından emin olduğum için özelliklerini yazmayacağım. Kuzenim ASUS CM6870 modelinde bir bilgisayar önerdi. Uygun mu? Ama ben bilgisayarın parçalarını takmayı bilmediğim ve bu ikinci bilgisayarım olacağı için tecrübesizim, o yüzden söylediğim model uygun değilse başka bir model söyler misiniz? ASUS olursa iyi olur.

Hazır masaüstü bilgisayarlar konusunda ülkemizdeki en iyi marka ASUS. Bu bağlamda tercihin doğru. Fakat CM serisi, daha çok multimedya için tasarlanmıştır. CM’deki M bunu temsil eder. Oyun oynamak istiyorsan CG, yani Gaming serisi alman gerek. Zaten GT 630 bir oyun kartı değildir. Tavsiyem en az CG8270, mümkünse CG8480 alman. Almışken en iyisinden olsun ve 4 yıl götürsün dersen de ROG Tytan G30 derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı