Battlefield 5 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

GundabadTR

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı sıfırlamıştım USB üzerinden BF5 5 i yükledim çift tikliyorum tepki vermiyor. Görev yönetiminden bakıyorum oyun çıkıyor. Sonra kapanıyor birkaç saniye sonra bu sorun devam etti bir daha formatladim denedim aynı sorun vardı. Sistemim kaldırıyor i7 7700HQ 8G RAM GTX 1060 6 GB'lık sistemim var. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı sıfırlamıştım USB üzerinden BF5 5 i yükledim çift tikliyorum tepki vermiyor. Görev yönetiminden bakıyorum oyun çıkıyor. Sonra kapanıyor birkaç saniye sonra bu sorun devam etti bir daha formatladim denedim aynı sorun vardı. Sistemim kaldırıyor i7 7700HQ 8G RAM GTX 1060 6 GB'lık sistemim var. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.
Korsan ise oyununuz burda destek yok !

USB üzerinden değil, Origin üzerinden yükleyin BFV'i.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı