Battlefield 5, Amazon Prime Gaming Abonelerine Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Battlefield 5 ücretsiz

Amazon Prime Gaming aboneleri 1 Eylül tarihine kadar Battlefield 5’i Origin kütüphanelerine tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyebilecekler. Geride bıraktığımız ay Battlefield 1’i ücretsiz olarak dağıtan Amazon, bu oyunlara bir yenisini daha ekledi. Bu doğrultuda Battlefield 5 Amazon Prime Gaming aboneleri için ücretsiz oldu. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Amazon Prime abonesi olan kullanıcılar Prime Gaming […]

Devamı: Battlefield 5, Amazon Prime Gaming Abonelerine Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Battlefield 5 ücretsiz

Amazon Prime Gaming aboneleri 1 Eylül tarihine kadar Battlefield 5’i Origin kütüphanelerine tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyebilecekler. Geride bıraktığımız ay Battlefield 1’i ücretsiz olarak dağıtan Amazon, bu oyunlara bir yenisini daha ekledi. Bu doğrultuda Battlefield 5 Amazon Prime Gaming aboneleri için ücretsiz oldu. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Amazon Prime abonesi olan kullanıcılar Prime Gaming […]

Devamı: Battlefield 5, Amazon Prime Gaming Abonelerine Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Zaten önceden biliyorduk yolunu gözlüyorduk tüm sosyal buna çok sevindi.

Amazon gerçekten efsane bir şirket. 8 TL'ye hem alışveriş yapılıyor hem film/dizi izleniliyor hem Twitch'te kanala abone olunuyor hem bedava oyun oynanabiliyor.t

Ben normalde Online oyunları sevmediğimden BF serisine hiç girmemiştim ama BF1 bedava olunca aldım bayağı sardı 20 saat olmuş sizce BF1 mi BF5 mi daha iyi (boşuna 100 GB indirmeyelim :) )?

Ben normalde Online oyunları sevmediğimden BF serisine hiç girmemiştim ama BF1 bedava olunca aldım bayağı sardı 20 saat olmuş sizce BF1 mi BF5 mi daha iyi (boşuna 100 GB indirmeyelim :) )?
BF5 hocam çok farklı.
500Kb hız interneti olan ben bunu sevmedi.

Hikaye konusunda da, online konusunda da BF1 en iyisi. BF5 atmosferi tam olarak yansıtamıyor.

2 hesap açmıştım ücretsiz üyelik bitti. Tekrar 8 TL ödesem alabilir miyim oyunu?
Biraz saçma bir soru oldu emin olmak istiyorum. 5-6 sene sonra orta düzey bir sistem toplarsam para ödemeyeyim beleşe oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı