Battlefield 5 İçin Battle Royale Modu Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Battlefield 5 İçin Battle Royale Modu Geliyor
DICE, yayınladığı yeni videoda Battle Royale moduna işaret etti. Gamescom 2018’in başlamasına günler kala, oyun yapım şirketleri de duyurularını yapmaya ve heyecan yaratma amaçlı videolar yayınlamaya başladılar. DICE da Battlefield 5 için minik bir video paylaştı. Videodaki önemli bir detay dikkat çekiyor. Videoda öncelikli olarak hasar gören binalar ve hasarın gerçekçiliği öne çıkarken, videonun sonlarında […]

Devamı: Battlefield 5 İçin Battle Royale Modu Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

"Bununla birlikte Battlefield 5 ön satışlarının beklenenin altında ortaya çıktı. Patrick Söderlund, 2006’dan bu yana sürdürdüğü DICE CEO’luğu görevinden ayrılacağını açıkladı."

Sürünsünler. Oyunu insanlar alıp oynasın diye değil, satılsın diye yapıyorlar. BF1'e devam.

Bence mantıklı bir hareket. Battlefield için sırıtmaz diye düşünüyorum. Sonuçta ekstra mod, isteyen oynar istemeyen oynamaz.
BF1 bana kalırsa en efsane Battlefield oyunudur. O savaş atmosferi acayip içine çekiyor. Ben de kurların durumundan dolayı devam edeceğim.
"Bununla birlikte Battlefield 5 ön satışlarının beklenenin altında ortaya çıktı. Patrick Söderlund, 2006’dan bu yana sürdürdüğü DICE CEO’luğu görevinden ayrılacağını açıkladı."

Sürünsünler. Oyunu insanlar alıp oynasın diye değil, satılsın diye yapıyorlar. BF1'e devam.

Zaten aslına bakarsak bu oyunların multiplayer modu Battle Royale oyunlarından çok da farklı değildi eskiden oynarken. Ekstra mod olması kimseyi rahatsız etmez, isteyen oynar isteyen oynamaz.

Düşünüyorum da 2. Dünya Savaşı ile nasıl bir Battle Royale modu bağlantısı kurulacak? İkisi de apayrı şeyler. Para kısmına gelirsek, fiyatı 300 TL'den az olmayacağı kesin. Ama benim korktuğum şey mikro ödemeler.

Düşünüyorum da 2. Dünya Savaşı ile nasıl bir Battle Royale modu bağlantısı kurulacak? İkisi de apayrı şeyler. Para kısmına gelirsek, fiyatı 300 TL'den az olmayacağı kesin. Ama benim korktuğum şey mikro ödemeler.
Her firmanın olduğu gibi e-spor mantığını yerleştirip para kazanma peşindeler. EA'nın bu oyununda mikro ödemelerin olacağını zannetmiyorum. p/w olmayacak, bunun üzerine daha önce açıklama yapılmıştı. Mikro ödeme dediğin oyun içi skin vs.. ise mutlaka olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı