Steam Battlefield 5 indirime girecek mi?

BF5 zaman zaman çok indirime giren bir oyun, büyük ihtimal girecektir. BF5'te hileler havada uçuştuğundan pek tercih edilmiyor.

EA Battlefield serisini baştan savdığından dolayı BF1 olsun BF5 olsun hepsinde rahatlıkla hileye rastlarsınız communitysi zaten hiç yok reportlasan bile faaliyette değiller.

Hocam indirim 3 gün sonra bitiyor pek sanmıyorum gireceğini ama inşallah girer.

BF5 almaya değer BF 2042 hariç bütün BF'ler almaya değer. Ama hileler gına getiriyor üç oyundan biri hileci. İndirime sık sık giriyor yine girer diye düşünüyorum.

BF1 ve BF5 en iyi oyun bu 2liyi çok seviyorum.

Lanet olsun adamım keşke Amazon Prime'ı daha önceden tanısaydım artık çok kötü oyunlar veriyor.

Amazon kendi "Prime"ını yaşadı ve inişe geçti zaten o 2 aydan sonra.

BF1'de çok hile var mı?

Oyunu oynanmaz derecede bırakacak kadar çok var o sebeple bırakıp 5'e geçmiştim iyi ki de geçmişim.
5'e alıştıktan bir süre sonra açıp 1 denedim ve neden yıllarca BF1 daha iyi dediğimi sorguladım o derece kütük hissettirdi.

Amazon kendi "Prime"ını yaşadı ve inişe geçti zaten o 2 aydan sonra.

Oyunu oynanmaz derecede bırakacak kadar çok var o sebeple bırakıp 5'e geçmiştim iyi ki de geçmişim.
5'e alıştıktan bir süre sonra açıp 1 denedim ve neden yıllarca BF1 daha iyi dediğimi sorguladım o derece kütük hissettirdi.
Tuhaf. Bazı BF'ci arkadaşlar ise tam tersini söylüyor: "Bf5'te o kadar çok hile vardı ki Bf1'e dönmek zorunda kaldık."

Geri
Yukarı