Çözüldü Battlefield 5 Türkçe yama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çok çok çok kısa bir süre içerisinde yama çıkacak. Üyelik sistemine dahil. Battlefield V yaması ile beraber toplamda 50 tane Türkçe yama 18 TL.
Evet soru başlıkta.
1623447399364.png

1623447425826.png

1623447446984.png

1623447469799.png

Yama çıktı.
Ücretsiz yaması yok. Hikayesi o paraya değer mi tamamen kişiye bağlı bir soru.

Sistemdeki diğer yamaları da inceleyin, kafanıza yatan olursa bir fiyata birden fazla yama kullanırsınız, sizin için daha iyi olur.
Size bir şey soracağım. Şimdi sisteminize abone olup o 50 yamaya ulaşabilir oluyoruz ya örneğin; 5 tane yama kullanıcam ve o 5 yamayı indirdim PC'me. 2. ay da aboneliğimi iptal ettim diyelim. Kullanabiliyoruz değil mi yamaları ? Adı abonelik ama reelde 50 yamayı indir bilgisayarına ve aboneliğini iptal et. 50 yamayı 18 TL'ye satın almış olabiliyoruz ?

Size bir şey soracağım. Şimdi sisteminize abone olup o 50 yamaya ulaşabilir oluyoruz ya örneğin; 5 tane yama kullanıcam ve o 5 yamayı indirdim PC'me. 2. ay da aboneliğimi iptal ettim diyelim. Kullanabiliyoruz değil mi yamaları ? Adı abonelik ama reelde 50 yamayı indir bilgisayarına ve aboneliğini iptal et. 50 yamayı 18 TL'ye satın almış olabiliyoruz ?
Yamaları indirdiniz, üyelik bitti diyelim. Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz yamaları siz kendiniz silmediğiniz sürece kullanabiliyorsunuz. Ayrıca evet, sistemin olayı bu zaten. Tek fiyat, tek üyelik, tüm paket.

Yamaları indirdiniz, üyelik bitti diyelim. Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz yamaları siz kendiniz silmediğiniz sürece kullanabiliyorsunuz. Ayrıca evet, sistemin olayı bu zaten. Tek fiyat, tek üyelik, tüm paket.
Sistemin olayı bu dediğiniz sistem de: Oyunları indireceğiz, yamaları kurup bekleteceğiz. Yani şimdi 4 tane yamaya ihtiyacım var bu 4 oyunu bilgisayarıma indirip kurup öylece bekletmem gerekecek.

Sallıyorum yamalar rar. dosyası ise sadece indirsek daha insifiyatifli olurdu.

Yamaları kurup bekletme olayı hoş değilmiş.

70 yazılımdan 7'si uyarı vermiş, sözde.

1679664291198.png

ML yazanlar machine learning. Defender dahi aynı uyarıyı veriyor. Üzerinde durulacak bir şey değil. En üstteki arkadaş da %60 eminlikle zararlı diyor.

Ki Crowdstrike da machine learning tabanlı bir yazılım.
1679664399807.png

Daha detaylı bilgi web sitelerinde var İngilizce olarak.

Haftada 5 binden fazla insanın kullandığı bir program riskliyse zaten şimdiye çarşaf çarşaf her yerde çıkardı.

Geri
Yukarı