Battlefield 6’nın Oyun İçi Ekran Görüntüleri Sızdı

Gelecekten 10 yıl sonra hala Leopard'a benzer tank kullanılmasına mı üzüleyim, hala Apache tipi helikopter kullanılmasına mı üzüleyim
Battlefield 4'te hem F-35, Hem de A-10 Warthog kullanabiliyorduk. Buna çok takılmayın yani, illa ki geçtiği döneme uygun araçlar da vardır.

yoksa oyunun BF3 ve BF4'den kötü grafiklere sahip olmasına mı üzüleyim bilemedim.
Sızdırılmış fotoğraflara bakarak bu cümleyi kurmanızı da biraz saçma buldum.

Battlefield 4'te hem F-35, Hem de A-10 Warthog kullanabiliyorduk. Buna çok takılmayın yani, illa ki geçtiği döneme uygun araçlar da vardır.

Sızdırılmış fotoğraflara bakarak bu cümleyi kurmanızı da biraz saçma buldum.
A-10 Warthog kullanılmasının sebebi çok iyi yakın destek sağlaması ve tankları kolayca patlatabilmesi olabilir hocam. Günümüzde bile A-10 Thunderbolt, bu sebeplerden dolayı kullanılıyor.

Sızdırılmış fotoğrafların düşük kalitede olmasından haberdarım fakat, fotoğraflar kaliteli olsa bile; Cyberpunk 2077 havası varmış gibi olmuş. Hiç savaş alanı izlenimi alamadım eski oyunlarındaki gibi.

A-10 Warthog kullanılmasının sebebi çok iyi yakın destek sağlaması ve tankları kolayca patlatabilmesi olabilir hocam. Günümüzde bile A-10 Thunderbolt, bu sebeplerden dolayı kullanılıyor.

Sızdırılmış fotoğrafların düşük kalitede olmasından haberdarım fakat, fotoğraflar kaliteli olsa bile; Cyberpunk 2077 havası varmış gibi olmuş. Hiç savaş alanı izlenimi alamadım eski oyunlarındaki gibi.
Birkaç fotoğraftan oyun hakkında genel bir sonuç çıkartmanıza takıldım sadece, beğenmemiş olabilirsiniz tabii ki. Benim hoşuma gitti şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı