Battlefield Collection Pack mi yoksa EA Play mi?

Özellikle Battlefield 1'in Online'ı çok çok eğlenceli. Hikaye bitse bile uzun süre Online oynayabilirsin. Yani eğer ben bu oyunları uzun süre oynarım diyorsan direkt satın al kafan rahat olsun.

Özellikle Battlefield 1'in Online'ı çok çok eğlenceli. Hikaye bitse bile uzun süre Online oynayabilirsin. Yani eğer ben bu oyunları uzun süre oynarım diyorsan direkt satın al kafan rahat olsun.
Genelde sadece hikaye bitiren birisiyim fakat online sürümü gerçekten sarıyorsa oynayabilirim de.

Ben sonsuza kadar bende kalması fikrini hala destekliyorum. Sonuçta bu tarz hizmetlerin fiyatı sabit durmuyor. Bugün 30 olan, yarın 90 olabiliyor. Ucuzken ne toplayabiliyorsan topla, istediğin zaman da oynarsın ya da oynamazsın karar senin olur.

Genelde çok oyunculu oynayan birisi değilim ama sararsa oynayabilirim. Battlefield online modu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben de pek online oyun oynamıyorum. Fakat BF1'in online tarafı inanılmaz sarıyor ki 150 saat oynamışım oyunu. Çoğunlukla özel topluluk sunucularında oynadığım için hileye de rastlamıyorum. Çünkü adminler genelde aktif oldukları için hileye göz açtırmıyorlar. Resmi sunucular ise yol geçen hanı gibi hilecilerle dolu.

BF4'ü denemedim, BF5 ise BF1'in verdiği keyfi vermedi bana.

Geri
Yukarı