Battlefield Hardline açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ContaiNN

Decapat
Steam'dan EA Play aldım ve Battlefield Hardline oynamak istedim oyunu 1 saat oynayıp kapattım sonrasında girmek istediğimde Battleog'a yönlendirdiğinde play campaign diyorum fakat oyun açılmıyor. Site ve görev yöneticisinde çalışıyor olarak gözüküyor ama ekranımda oyun yok Türkçe yamayı kaldırıp yeniden yükledim oyun dosya bütünlüğünü kontrol ettim siteden direkt olarak Online maç açmayı denedim ama çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşır mısınız? Belki bir şeyler çıkar.

Rapor paylaşır mısınız? Belki bir şeyler çıkar.

Biraz geç gördüm kusura bakmayın.

Sistem dosyalarında bir eksiklik görünmüyor. Dosya doğrulama işlemini yamayı kaldırdıktan sonra yapmıştınız değil mi? Değilse bir de öyle deneyin. Ayrıca Windows Update kısmında güncelleme varsa yapın, CMD'yi de yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin.

Sistem dosyalarında bir eksiklik görünmüyor. Dosya doğrulama işlemini yamayı kaldırdıktan sonra yapmıştınız değil mi? Değilse bir de öyle deneyin. Ayrıca Windows Update kısmında güncelleme varsa yapın, CMD'yi de yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin.

Usta her şeyi denedim çözülmüyor görev çubuğunda simge gözüküp gitti.

Merhabalar. Aynı sorunu bende yaşadım. Oyunun kurulu olduğu dosya içerisinde bfh.exe ve BFHWebHelper.exe dosyalarına sağ tıklayıp uyumluluk modunu Windows 8 yapın ve yönetici olarak çalıştır seçin. Bu şekilde yapınca bende oyun açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı