Battlefield oyun tavsiyesi

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
1650 Ti
İşlemci
Ryzen 5 4600H
Merhaba... Biliyorsunuz EA App'te tüm Battlefield oyunları indirimde. EA Play ile Battlefield 2042 indirip baktım, beğendim. 2042 alınır mı? Yanına hangi oyunlarını almamı önerirsiniz? BF 1 almıştım beğenmedim, serverları boştu vs. iade ettim. Şu anda gerçekten bayağı bi' indirimdeler. Önerileriniz neler?

1701033337752.png

4 oynayabilirsin, diğerlerine göre daha aktif. 1 Full hile dolu hiç bulaşma bence. 2042' optimizasyon özürlüsü ve bug dolu. 3'ün mekanikleri zayıf kalıyor ve eski. Karar senin dostum.

1 ve 2042 öneririm. Topluluk sunucularına girdiğiniz zaman hile olmuyor ve hepsi de dolu, hızlı maç arama yaptıysanız serverlerin boş olması çok doğal çünkü kimse hızlı arama kullanmıyor.
5 ise 1'de olduğu gibi topluluk sunucuları sistemi daha farklı ancak 1 gibi iyi çalışmıyor ve çok fazla hile var önermem.
BF4 öldü denilebilir artık oynayanlar kemik kitle max 5-6k oyuncusu var, oynamak için geç kaldınız, hikaye için standart sürüm alınabilir.

Beyler teşekkürler, indirimin dün bittiğini bilmiyordum şimdi bir girdim eski fiyatlara dönmüş. Çok kötü oldu ya ne zaman tekrar indirime girer acaba Gerçekten beğenmiştim almak istiyordum 2042'yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı