Battlefield oyunları alınır mı?

Ben çok oynamadım ama hile denk gelmemiştim zaten anti cheat vardı oyunda. Map konusuna katılıyorum atmosfer çok hoşuma gitmedi benim de. Bug ise çok denk gelmedim ben. Optimizasyon ise bence iyiydi eskisine göre.
Unknowncheats'de oyunun çok kötü olduğu için (ironik) kimsenin hile yapmadığı belirtilmiş çoğu kişi tarafından. Optimizasyon bilmiyorum lakin oyun buglarla dolu.

1 ve 5'in farkları neler?
BF1, 1. Dünya savaşını anlatırken BF5 WW2'yi anlatıyor.

Yeni değilim fakat hep belirli oyunlar oynuyorum Valorant CS vs. ondan dolayı çok fazla bilgim yok diğer oyunlarda.

Ben 2-3 ay önce denediğimde çok bug vardı ve atmosferi kötü idi. Kişiden kişiye değişir lakin böyle gerçeğe dayalı hikayesi olmayan oyunlar pek hoş gelmiyor, çok fazla sci-fi gibi geldi bana oyun. Hileler de bolca vardır muhtemelen. Buglar fixlendi ise belki düşünebilir şahsi fikrim.

Şu anda bug ve optimizasyon sorunu yok ve hile direkt yok. Önerdiğiniz BF1'de hileler ortada cirit atıyor. Lütfen varsayımlarla öneri yapmayınız. Ayrica BF1'de topluluk sunuculari dışında oyun bulmuyor, o sunuculardaki adamlar da esporcular gibi oynuyorlar. BF 2042'de anlik oyuncu sayısı geçen hafta 107 bin gordü dün 106 bin gördü. Oyun şu anda gayet iyi ve aninda Mac buluyor.

Şu anda bug ve optimizasyon sorunu yok ve hile direkt yok. Önerdiğiniz BF1'de hileler ortada cirit atıyor. Lütfen varsayımlarla öneri yapmayınız. Ayrica BF1'de topluluk sunuculari dışında oyun bulmuyor, o sunuculardaki adamlar da esporcular gibi oynuyorlar. BF 2042'de anlik oyuncu sayısı geçen hafta 107 bin gordü dün 106 bin gördü. Oyun şu anda gayet iyi ve aninda Mac buluyor.
Sonradan düzeltme yaptım, UC'de bile hile yok. BF1'de de hile yok, onun harici dediğim hiçbirşey yanlış değil.

Geri
Yukarı