Battlefield oyunları arasında bağlantı var mı?

NiqhtMegatron

Hectopat
Arkadaşlar Battlefield 1, 4 ve 5'i EA Play'dan indirdim. Oyunlar arasında bağlantı var mı? Sırayla oynamam gerekli mi? Bilen varsa yardımcı olursa teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Battlefield 1, 4 ve 5'i EA Play'dan indirdim. Oyunlar arasında bağlantı var mı? Sırayla oynamam gerekli mi? Bilen varsa yardımcı olursa teşekkürler.

Yok hocam Herhangi bir bağlantı. Zaten BF1 ve BF5 de 5-6 tane görev var ve onları yapıyoruz. Yani devam eden bir hikaye yok. BF4'te ise en azından başlayıp biten bir hikaye var.

Herhangi bir sıra yok BF3-BF4 yakın zamanlarda modern savaşta geçiyor BF1 1.dünya savaşında geçiyor oyunda Osmanlı devleti de var ve Türkçe dil desteği var ve seslendirmeler BF5 2.dünya savaşında geçiyor yani bir bağlantı yok.

Hikayelerinde bir bağlantı yok ve Battlefield serisi hikayesi ile oynanacak bir seri değil hatta hikaye modu botlarla antreman modu desem yanlış söylemiş olmam. Battlefield 1'in atmosferi çok iyiydi, Battlefield 5'i oynamadım. Battlefield 3 ve 4 modern çağda geçen CoD çakması aksiyon sahneleri ile donatılmış, umrunuzda olmayacak hikayesi ile can sıkacaktır. BFBC2'de fena değil ama mekanikleri artık tatmin edici değil.

Hikayesi için oynuyacaksanız BF1'i oynayın rafa kaldırın, MP oynuyacaksanız BF4'ün hızlı aksiyonu çok iyi ve yine BF1'in orta karar aksiyonu ve atmosferi tatmin edicektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı