Battlefield serisi devam eder mi?

• Konuyu başlatan Ajan1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 860
Sizce Battlefield serisi devam eder mi? Ve devam etmeli mi?
Electronic Arts, Battlefield 2042'nin başarısızlığından dolayı biraz darbe yemiş olsa da öyle çok büyük bir darbe değil o. Sonuç olarak oyundan finansal olarak kâr ettiler. Elbette EA'in beklentisinin altında kalmıştır mutlaka ama BF serisini bırakmaya niyetli olduklarını hiç sanmıyorum. Uzun bir süre BF 2042'ye güncellemeler çıkararak zaman içerisinde biraz olsun oyunu düzenleyecek ve sonrasında bir sonraki BF oyunu için kolları sıvayacaklardır. Bir sonraki oyun yine rezalet mi olur yoksa bu sefer gerçekten ders alırlar mı onu da zaman gösterecek...

Electronic Arts, Battlefield 2042'nin başarısızlığından dolayı biraz darbe yemiş olsa da öyle çok büyük bir darbe değil o. Sonuç olarak oyundan finansal olarak kâr ettiler. Elbette EA'in beklentisinin altında kalmıştır mutlaka ama BF serisini bırakmaya niyetli olduklarını hiç sanmıyorum. Uzun bir süre BF 2042'ye güncellemeler çıkararak zaman içerisinde biraz olsun oyunu düzenleyecek ve sonrasında bir sonraki BF oyunu için kolları sıvayacaklardır. Bir sonraki oyun yine rezalet mi olur yoksa bu sefer gerçekten ders alırlar mı onu da zaman gösterecek...
EA BF serisini çoktan bıraktı... Sadece çoğu oyuncu bunun farkında değil.

Zamanında Medal of Honor'ın fişi çekildi çünkü yerinde Battlefield adında daha çok satan bir seri vardı. Genel olarak Birkaç senede bir yeni bir BF oyunu çıkıyor yani Call of Duty'ler gibi değil. Bu yüzden yeni bir seri bulunana kadar da asla fişi çekilmez Battlefield serisinin.

Kaçırdığınız bir şey var. Evet oyun satarak kendi parasını çıkartmış olabilir (ki burada onca iptal edilen oyun satışı ve iptal edemeyenlerin elinde patlayan bir oyun söz konusu) fakat şirketin değerini büyük baltaladı ve bundan sonra çıkacak olan oyun için de kötü bir izlenim bıraktı. EA bu BF ile zaten farklı bir yola girmek istiyordu. Neredeyse farklı bir seri gibi ama nedense BF adını kullanmaya devam ettiler. Oyun çıktı ve yapılan yanlışlar her şeye rağmen devam ediyor. Ben bundan sonrasının çok zor olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı