Battlefield tarzı Online oyun tavsiyesi

R6 2019 ortasından sonra çöp oldu. 3.000 saat oynadım. Oyun dengeli değil, savunan kısım çok güçlü. Yetenek, silah gadget ve ve ability olarak daha güçlü. Ayrıca bunun üstüne yetmezmiş gibi, haritalardaki cam sayılarını azalttılar. Artık atak tarafı içeriye giremiyor, girerken camdan ölüyor. Oynanmaz. BF 3 de çok ölü be, demode yani. Squad olabilir. Düzenleme: Atak tarafının 2.5x scope'unu da kaldırdılar yani yürüyen ölü gibi oynuyorsun atakta.
Katılmıyorum. 2018'den beri oynuyorum, dengeyi çok iyi sağlayabildiler bence. Savunmada ACOG tamamen kalktı, en iyi ihtimalle DMR tarzı silahlarda 2X var. Cam sayıları ise olması gerekenden biraz az dediğiniz gibi.

Lütfen farklı bir konuda tartışın. Bütün konu R6 oldu. Konunun başında da dediğim gibi ''2000 saat CS:GO oynadıktan sonra sabrım pek kalmadı öldükten sonra beklemeye, "Full focus" oynamaya. Arkaya müzik açıp stres atmak istiyorum sadece.''

R6 istediğim türden bir oyun değil. Ses kasmam gerekmesin.

Katılmıyorum. 2018'den beri oynuyorum, dengeyi çok iyi sağlayabildiler bence. Savunmada ACOG tamamen kalktı, en iyi ihtimalle DMR tarzı silahlarda 2X var. Cam sayıları ise olması gerekenden biraz az dediğiniz gibi.
Ben de 2017 den beri oynuyorum? Diamond'dım. 3000 saat verdim. Bu senin katılman veya benim katılmam ile ilgili bir durum değil. Subjektif değil, oyun kitlesi, topluluğu söylüyor bunu. Oyunun ipini kaçırdılar, oynanmaz durumda. Neyse arkadaşın dediği gibi R6 konusu kapansın, sen de yanıtlama uzamasın.
Lütfen farklı bir konuda tartışın. Bütün konu R6 oldu. Konunun başında da dediğim gibi ''2000 saat CS:GO oynadıktan sonra sabrım pek kalmadı öldükten sonra beklemeye, "Full focus" oynamaya. Arkaya müzik açıp stres atmak istiyorum sadece.''

R6 istediğim türden bir oyun değil. Ses kasmam gerekmesin.
COD MW: 2019 başlayabilirsin. Cold War 80'leri sevmeyene bi süre sonra boğucu gelir.

Squad oyununu öneririm oyunun sistem gereksinimleri steam da yadıklarını göre şöyle:
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64)
    • İşlemci: Intel Core i or AMD Ryzen with 4 physical cores
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Geforce GTX 770 or AMD Radeon HD 7970 with at least 4 GB of VRAM
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: A teamwork oriented mindset
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
    • İşlemci: Intel Core i or AMD Ryzen with 6 physical cores
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 or AMD Radeon 570 with at least 6GB of VRAM
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: A microphone

Onun harici olarak oyunda küfür fln eden çok yok.Oyuna arkadaşlarınla girsen veya türk serverına girsen iletişim konusundan daha iyi olur.

Planetside 2.

Oynamayı çözersen tam istediğin gibi bir oyun fakat her zaman düzgün savaş olmuyor aktif saatlerde oynamanı tavsiye ederim.

İşlemcin yüzünden FPS düşmeleri yaşaman mümkün yalnız, görmemişim sana önerirken.

Yeni konular

Geri
Yukarı